kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-02-2021, 11:59
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie materac

Przed nami dopiero zakup materaca i poszukujemy czegoś wygodnego. Znajoma wspominała mi, że warto tutaj https://hilding.pl/ rozejrzeć się za wygodnym materacem bo maja spory wybór wysokiej jakości materacy,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-02-2021, 10:35
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 525
Domyślnie

To bez dwóch zdań sprawdzcie sobie producenta materaców - Fiki Miki. Porządne robią, mam dla siebie i dla córki 160/80 i naprawdę doskonale się śpi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-05-2021, 12:01
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Ja od siebie mogę polecić materace z sovea. Są termoelastyczne, układają się do ciała, przepuszczają powietrze. Mnie śpi się na nim bardzo wygodnie. I choć do tanich nie należy to zdecydowanie wart każdej złotówki, zwłaszcza, że długo posłuży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-05-2021, 13:21
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Super sprawa to materace od Sovea śpię już na nim od ponad roku , jest bardzo wygodny, nie odgina się , fajnie układa się do ciała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-05-2021, 20:18
Dzennika5 Dzennika5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 141
Domyślnie

Każdy materac potrzebuje odpowiedniego stelaża, a także i łóżka. Jeżeli planujecie zakup materaca to podejdźcie do tego kompleksowo. Sprawdźcie sobie tak może propozycje od https://futon.pl/17-stelaze-pod-materac W tym miejscu będziecie mogli znaleźć bardzo dobre materace, ich propozycje to bardzo dobra alternatywa dla tradycyjnego materaca - futon. Ten jest oparty na tradycyjnym japońskim posłaniu, twardszy i bardzo zdrowy dla kręgosłupa, a to jest najważniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-05-2021, 17:53
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Z sovea termoelastycznej materace polecam są mega wygodne, daja optymalne podparcie dla kręgosłupa , solidnie wykonany, przepuszcza powietrze , nie robią się żadne wgniecenia a użytkuję go już od ponad roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-05-2021, 14:53
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnitaT
Ja od siebie mogę polecić materace z sovea. Są termoelastyczne, układają się do ciała, przepuszczają powietrze. Mnie śpi się na nim bardzo wygodnie. I choć do tanich nie należy to zdecydowanie wart każdej złotówki, zwłaszcza, że długo posłuży.

Też mam materac z sovea i jestem nim zachwycona, a moje plecy jeszcze bardziej! Dodatkowo materac jest antyalergiczny- co dla mnie było wymogiem. No i dostawę miałam darmową a to też fajny bonus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-08-2022, 15:44
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 344
Domyślnie

Ja słyszałam, że lepiej zainwestować w dobrej jakości materac do spania, niż na przykład w samą drogą ramę łóżka. Bo tak naprawdę od materaca zależy komfort naszego snu. Wybierając taki materac na pewno warto wziąć pod uwagę między innymi naszą wagę, a także pozycję, w jakiej najczęściej śpimy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-08-2022, 13:46
dertom122 dertom122 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 528
Domyślnie

Akurat ja ostatnio znalazłam idealny materac do spania szczerze mówiąc jestem mega zadowolona z zakupu, ponieważ okazał się naprawdę porządny i co ważne jest też bardzo solidnie wykonany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-09-2022, 11:23
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 735
Domyślnie

Fajnym rozwiązaniem są materace składane. O takie jak tu https://mebleimaterace.pl/p/materac-skladany/ . Są wygodną i fajną alternatywą dla rozkładanych łóżek. Idealne w małych sypialniach lub jako wygodne spanie dla gości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.