kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-06-2021, 13:48
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie Prawo rodzinne

Witam, potrzebuję dobrego adwokata. Koleżanka wspomniała mi o adwokat gorzów prawo rodzinne. Jeśli ktoś korzystał z tych usług i chciałby się podzielić swoją opinią będzie mi miło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-06-2021, 20:49
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Z wlasnego doswiadczenia moglabym jedynie polecic kancelarie Weglowski, ale to w Szczecinie - zostawie Ci maila gdybys sie zdecydowala lukasz@weglowski.com.pl bo mecenas Weglowski naprawde kompleksowo i rzetelnie podchodzi do kazdej sprawy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-07-2021, 11:00
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Odnośnie prawa rodzinnego i tego, jak chronić siebie i najbliższych, warto pamiętać o możliwości założenia niebieskiej karty. O tym, czym ona jest, jak działa i jak ją założyć zobacz więcej w tym artykule. Naprawdę może to pomóc, zwłaszcza gdy w rodzinie dochodzi do przemocy czy jest wyraźny problem np. alkoholowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-07-2021, 17:08
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Teraz na szczęście można w sieci znaleźć namiary na konkretne kancelarie i od razu zaznajomić się z opiniami na ich temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-07-2021, 17:33
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Moim zdaniem najważniejsza jest konkretna informacja. Dlatego też porady prawne online to świetna opcja, która pomoże Ci przede wszystkim ułożyć sobie kwestie związane właśnie ze sprawami prawniczymi. To zdecydowanie najlepsza i najbardziej świadoma kwestia jaką możesz znaleźć, dlatego serdecznie zachęcam do jej zweryfikowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-07-2021, 14:31
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

W ciemno można zgłaszać się do kancelarii https://www.stokowska.pl/ - świetni specjaliści - jest możliwość skorzystania z wiedzy i spojrzenia zarówno adwokata, jak i radcy prawnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-08-2021, 21:50
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Ja na pewno polecam Pana Konrada Serafińskiego, ma swoją kancelarię w Krakowie na ulicy Urzędniczej. Prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego, ma wieloletnie doświadczenie i jest prawdziwym profesjonalistą. Do tego to empatyczny i życzliwy człowiek co naprawdę się docenia podczas długich procesów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-08-2021, 15:22
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Mając adwokata warto poznać takie zwroty jak setback. Będzie Ci łatwiej zrozumieć co mówi twój prawnik w trakcie rozprawy lub po niej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-08-2021, 17:45
kaya.szym kaya.szym is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 25
Domyślnie

Ja jednak polecam Ci adwokat rabka https://kancelaria-zmuda.pl/. Są niezawodni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-08-2021, 07:37
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Moją sprawę rozwodową prowadził mecenasa Paweł Odolecki http://adwokatodolecki.elk.pl/ i polecam jego kancelarię. Wszystkim zajął sie rzetelnie. Każdą sprawę prowadzi z zaangażowaniem i podchodzi do klienta indywidualnie. Zajął się wszystkim kompleksowo, od początku do końca czułam, że sprawa jest prowadzona tak jak należy i zakończyła się po mojej myśli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.