kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-08-2021, 08:23
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 267
Domyślnie

ja też szukałam ale sprawdziłam w mojej okolicy i okazało się że dostępny jest też światłowód, dostawcy internetu poznań mają najkorzystniejszą dla mnie ofertę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 11-04-2022, 21:57
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 280
Domyślnie

Mobilny internet z jakiego korzystam w telefonie mam z Otvarta. Jakość dobra bo to LTE 5G, a do tego umowa bezterminowa i pakiety w bardzo atrakcyjnej cenie więc łatwo dopasować coś dla siebie. Dodatkowo mam nielimitowane rozmowy i pakiet wakacyjnego roamingu co jest równie przydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-04-2022, 07:56
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja mam z Orange, jak na moje potrzeby to spoko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 12-04-2022, 10:10
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

Internet mobilny jest fajny na wyjazdy ale tak na co dzień to jednak światłowód zdecydowanie wygrywa. Jak mieszkacie w Białymstoku i szukacie dobrego dostawcy to warto podpisać umowę z firmą Elpos http://elpos.net/. Sama korzystam z ich usług od dawna i polecam, są stabilne i szybkie, nie ma awarii. Mają też fajną ofertę na kablówkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 03-07-2023, 17:00
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Cytat:
Napisał ejdyska
Internet mobilny jest fajny na wyjazdy ale tak na co dzień to jednak światłowód zdecydowanie wygrywa. Jak mieszkacie w Białymstoku i szukacie dobrego dostawcy to warto podpisać umowę z firmą Elpos http://elpos.net/. Sama korzystam z ich usług od dawna i polecam, są stabilne i szybkie, nie ma awarii. Mają też fajną ofertę na kablówkę

rzeczywiście, jeśli chodzi o Białystok i okolice to w Elpos ta oferta jest najbardziej konkurencyjna i to nie tylko pod katem cen ale i jakości usług. i internetu i kablówki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 06-07-2023, 21:10
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie

Cytat:
Napisał sunka
rzeczywiście, jeśli chodzi o Białystok i okolice to w Elpos ta oferta jest najbardziej konkurencyjna i to nie tylko pod katem cen ale i jakości usług. i internetu i kablówki.

Dokładnie Elpos chyba nie ma cenowo konkurenta w Białymstoku. No i internet ze światłowodu to jednak lepsza opcja niż bezprzewodowy. taki i tak mamy w telefonie, ale w domu to jednak lepiej mieć taki stabilny i szybki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-09-2023, 22:06
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Teraz jest naprawdę szeroki wybór jeśli chodzi o internet, w dużych miastach można liczyć na sieci światłowodów, natomiast na wsiach jest internet w standardzie 5g. Teraz wiele sieci komórkowych ma taki internet mobilny bez limitu w swoich ofertach, przykładem może być https://otvarta.pl/ A wy z jakiego korzystacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 25-09-2023, 18:05
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Dla tych z Was, którzy prowadzą firmę i poszukują idealnego dostawcy internetu dla swojej działalności, mam ciekawą sugestię. Ostatnio natknąłem się na stronę https://panwybierak.pl/oferty/internet-dla-firm/49 To miejsce, gdzie można znaleźć różne oferty internetu dostosowane specjalnie do potrzeb biznesowych. Jeśli macie firmę i potrzebujecie niezawodnego i szybkiego internetu, to może warto tam zajrzeć i porównać oferty dostawców. Może to pomóc znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do Waszych potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 01-10-2023, 09:32
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Najlepiej zdecydować się na pakiet internet telewizja. Przy wyborze pakietu internet telewizja warto wziąć pod uwagę swoje indywidualne potrzeby i preferencje. Przede wszystkim zastanów się, jakie prędkości internetu są Ci potrzebne, ile kanałów telewizyjnych chcesz oglądać, a także, czy potrzebujesz usług dodatkowych, takich jak telefonia stacjonarna. Porównaj dostępne oferty różnych dostawców, aby znaleźć najlepszy pakiet, który spełni Twoje oczekiwania i będzie dostępny w Twoim regionie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.