kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 08-09-2022, 17:57
Cecilla Cecilla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 114
Domyślnie

Konsorcjum.pl ma najlepsze wycieczki objazdowe! Ja wybieram się właśnie z nimi do Gruzji w podróż ,,Mozaika Gruzji". Jestem bardzo uradowana, że udało nam się kupić*tę wycieczkę po tak atrakcyjnej cenie - 2500 złotych!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 03-10-2022, 22:47
Cecilla Cecilla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 114
Domyślnie

Byłam już na kilku wyjazdach z Konsorcjum.pl i mogę powiedzieć, że to moje ulubione biuro podróży. Mają bardzo dużo nietypowych i nieoklepanych kierunków, przewodnicy są przegenialni - to znawcy i miłośnicy swojej pracy. Teraz szykuję się na podróż do Stanów. Można zobaczyć wiele miejsc i wczuć się w amerykański klimat!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-10-2022, 10:21
Aga1234 Aga1234 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 131
Domyślnie

A może wspólny wypad na 3-dni w polskim Hotelu Lake Hill Resort & Spa od Itaki. Widoki na szczyty od Śnieżki po Szrenicę. Cisza i spokój. Byłam z koleżankami i mogę serdecznie polecić .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 17-10-2022, 22:28
Lolipop Lolipop is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 137
Domyślnie

Myślę, że to super opcja! Też wybieram się z Konsorcjum.pl do Gruzji już za kilka dni! Nie mogę się doczekać tych pięknych widoków i wieczoru przy gruzińskim winie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 07-11-2023, 17:30
wociks wociks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 456
Domyślnie

Dzięki Melanotan https://melanotan.biz/ moje wakacje nabierają zupełnie nowego znaczenia. Ten produkt umożliwia mi skuteczne opalanie, a efekty są zachwycające. Teraz mogę cieszyć się wspaniałą opalenizną przez cały sezon.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 16-11-2023, 14:11
BarStok87 BarStok87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oberośka
Wspaniałym pomysłem na kobiecy wyjazd jest wyjazd w góry, jednak warto do tego zakupić specjalne obuwie trekkingowe, które usztywni stopę i kostkę i zmniejszy ryzyko pojawienia się jakiegokolwiek urazu.

Ja ostatnio tak się zmęczyłam sprzątając na okrągło i próbując samodzielnie usunąć insekty z domu. Ale mi się to nie udało i wynajęłam firmę, która zajmuje się dezynsekcja Białystok. Dlatego teraz z przyjemnością zafunduję sobie wyjazd, by odpocząć. Dzięki za pomysł wyjazdu w góry...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 20-11-2023, 19:52
romasita romasita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 40
Domyślnie

Polecam City Break w Rzymie na babski wyjazd! Byłyśmy z przyjaciółkami w korzystając z oferty Konsorcjum.pl. Wybieramy się znowu w weekend majowy, bo to był tak świetny czas, że postanowiłyśmy stworzyć coroczną tradycję Biuro zapewniło super program w tym zwiedzanie Rzymu - Watykanu na spokojnie, bez pośpiechu. Do tego wszystko w świetnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-11-2023, 12:02
lang.jonatan's Avatar
lang.jonatan lang.jonatan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 4
Domyślnie

Jak zapewnić bezpieczeństwo uczestników na wyjeździe integracyjnym? Zastanawiam się nad tym ponieważ po nowym roku będę odpowiedzialna za cały event. W sieci znalazłam te porady - https://www.projektefektywny.pl/blog...ntegracyjnego/. Dobre zarządzanie grupą i harmonogramem może przyczynić się do zapewnienia bezpieczeństwa. Należy utrzymywać regularny kontakt z uczestnikami, dostarczać im niezbędne informacje i instrukcje oraz zapewnić jasny harmonogram działań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 28-11-2023, 12:34
Grenlandia Grenlandia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 73
Domyślnie

Na pewno warto wybierać się na takie kobiece wyjazdy Najlepiej jeszcze ze swoimi przyjaciółkami. Na chwile obecną jednak rozglądam się za last minute do Turcji, ale to bardziej na przyszły rok https://www.traveligo.pl/last-minute/turcja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 15-12-2023, 12:45
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 503
Domyślnie

Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem sportów zimowych czy po prostu uwielbiasz śnieg, góry to idealne miejsce na spędzenie zimy. Szeroka oferta tras narciarskich, szlaków turystycznych i urokliwych miejscowości górskich sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. A super sa apartamenty na Gubałówce https://gorskidworek.pl/apartamenty/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.