kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-07-2022, 10:25
Alexander645654 Mężczyzna Alexander645654 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 1
Domyślnie praca

Cześć, szukacie pracy związanej z samochodami? Widziałem na stronie https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/ fajne oferty pracy w salonie bmw. Taka oferta spodoba się osobom, które interesują się motoryzacją. Uważacie, że taka oferta pracy jest ciekawa?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-08-2022, 18:46
uklein's Avatar
uklein uklein is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 4
Domyślnie

W każdej dziedzinie czy branży niezbędne jest nie tylko znalezienie odpowiedniej strony gdzie można można znaleźć oferty pracy. Dobrze jest dokładnie przestudiować rynek w swojej okolicy, odpowiednio się przygotować i potrafić się zaprezentować. Trzeba się liczyć z tym, ze trzeba się przebranżowić, aby dostosować do obecnie panującego rynku w okolicy. Właśnie ja jakiś czas temu wpadłam na taki artykuł gdzie było fajnie to opisane od A do Z: https://www.super-nowa.pl/wiadomosci...y-pracy-,13282 . Myślę, że zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć i wyciągnąć wnioski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-08-2022, 15:27
broob's Avatar
broob broob is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 4
Domyślnie

Na jakich stanowiskach brakuje specjalistów w Siedlcach? Czy ktoś z Was jest z tego rejonu? W sieci znalazłam ten ciekawy tekst https://sportsiedlce.pl/2022/02/07/n...Y3knMnpP5debNQ. Siedlce to miasto, w którym możliwe jest znalezienie dobrze płatnego zatrudnienia z perspektywami na przyszłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-08-2022, 16:28
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

Jeśli chcielibyście zostać mechanikiem samochodowym autoryzowanego salonu BMW, to koniecznie sprawdźcie tę ofertę: https://www.praca-dealerbmw.pl/zosta...m-salonie-bmw/ . W moim mniemaniu posiadają naprawdę bardzo interesującą ofertę, dzięki której znajdziecie pracę w świetnych warunkach. Moim zdaniem warto zajrzeć do ich oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-08-2022, 17:10
KorpasDominika KorpasDominika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 2
Domyślnie

siemka super linki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-08-2022, 10:51
margaretta.smith's Avatar
margaretta.smith margaretta.smith is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Miasto: Łódź
Posty: 1
Domyślnie

A znacie jakieś dobre oferty z okolic Łodzi? Niedawno się tutaj przeprowadziłam i szukam jakiejś ciekawej pracy, w której będę mogła się rozwijać zawodowo Z wykształcenia jestem pedagogiem, ale niekoniecznie to musi być praca w szkole, czy przedszkolu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-08-2022, 11:00
Karol83 Mężczyzna Karol83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 279
Domyślnie

W jakiej branży są największe braki jeśli chodzi o pracowników?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-08-2022, 17:51
zkeebler's Avatar
zkeebler zkeebler is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 1
Domyślnie

Od tego roku zaczynam studia zaoczne i oprócz nauki chciałabym się również zająć pracą. Za niedługo przeprowadzam się do Poznania i będę się rozglądać za jakimś zajęciem dorywczym dla studentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-08-2022, 22:39
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Słyszałam w tej chwili wcale nie jest aż tak ciężko jeśli chodzi o pracę, powinno się tylko wiedzieć gdzie i jak szukać. W razie gdyby to miała być na przykład Praca Kielce jak na moje to najlepiej jest sprawdzić online, gdzie dostępne są liczne portale ogłoszeniowe z ofertami pracy z tego miasta i całej Polski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-08-2022, 08:18
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

To, że sama praca jest ważna raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć i ja również jestem zdania, ze bardzo istotną sprawą jest aby wiedzieć skąd brać pracowników do outsourcingu. Jeśli ktoś się nad tymi sprawami zastanawia to zachęcam do przeczytania wpisu http://alfanews.pl/skad-brac-pracown...-outsourcingu/ ponieważ to tam świetnie o tym napisano.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.