kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-04-2020, 13:57
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie Sklep z zabawkami dla dzieci - Miziu.pl

Cześć!
Szukam prezentów dla siostrzenic i zastanawiam się nad zakupem dużych pluszaków w kształcie zwierząt. Na ciekawe propozycje trafiłam w sklepie Miziu.pl i chciałabym zapytać Was jakie macie opinie na ich temat i czy może korzystaliście?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-05-2020, 09:48
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Ja akurat mam co do nich bardzo dobre opinie Miałam okazję już kilkukrotnie korzystać z ich oferty, jeśli chodzi o zakupy rzeczy dla naszych bliźniaków. Nawet w kwietniu na urodziny zamówiliśmy dla nich nowe pluszaki w kształcie żyrafy i miękkie kocyki z polaru na chłodniejsze noce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-05-2020, 11:52
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Ja w przypadku Miziu zdecydowanie mogę polecić, abyście zwróciły uwagę na rożki niemowlęce https://miziu.pl/collections/rozki-niemowlece bo mają świetny wybór i sama zamawiałam u nich wersję z misiem. Przyszedł zgodny z rozmiarem oraz kolorem (różowym). Oczywiście ciepły i córcia chętnie w nim sypia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-05-2020, 20:45
GabrysiaOs GabrysiaOs is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 44
Domyślnie

Ciekawy temat, w takim razie będę musiała zerknąć co tam przygotowali i czas może na zakupy dla synka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-05-2020, 15:04
Eit7ert7 Eit7ert7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 1
Domyślnie

jakie zabawki polecacie z tej firmy?
-
Employer branding Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-05-2020, 14:54
Ann53 Ann53 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 13
Domyślnie Prezent

Ja myślę, że lepszym pomysłem byłoby kupno książki, bo książka uruchamia wyobraźnię i ubogaca słownictwo dziecka. Kupuję swojej chrześnicy na wszelkie okazje jakieś ksiażki i zawsze się z nich cieszy! Na tegoroczny dzień dziecka wypatrzyłam jej ksiażkę "Puk, puk! Otwórzcie drzwi!'
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-05-2020, 12:34
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Zabawki są bardzo ważne w rozwoju dziecka, dlatego dobrze jak na przykład takie pluszaki będą realistyczne do nauki zwierzątek. Do tego też może przydać się Wam miękka mata do zabawy którą też złapiecie po dobrej cenie na Miziu https://miziu.pl/collections/maty-do-zabawy np. w kształcie liścia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-06-2020, 23:08
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Super, bardzo dziękuję za podpowiedzi. W takim razie czas najwyższy zabrać się za zakupy i na pewno podzielę się w przyszłości z Wami spostrzeżeniami co udało mi się u nich wybrać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-08-2020, 19:31
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Niestety nie znam tego sklepu więc nie mogę praktycznie żadnej opinii powiedzieć na jego temat. Moim zdaniem na aktualne czasy bardzo fajnymi zabawkami są zestawy konstrukcyjne https://modino.pl/edukacyjne-zestawy-konstrukcyjne które świetnie sprawdzają się do zabawy i of razu do edukacji dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-08-2020, 00:16
Marcelaa Marcelaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 44
Domyślnie

Może nie szukam typowej zabawki ale czegoś co przyda się do zabawy. Bardziej chodzi mi o taką zabawę na zewnątrz, na przykład w piaskownicy czy w ogródku. Przydałyby się po prostu takie siedziska dla dzieci żeby nie siedziały na asfalcie czy zimnej i brudnej trawie. Wiem, że gdzieś kiedyś coś takiego widziałam ale to była dawno temu. Kojarzycie coś takiego ? A może macie takie siedzidełko ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.