kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 12-04-2018, 12:46
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Dziewczyny, a jakie wypełniacze do ust stosowane są najczęściej w gabinetach kosmetycznych czy medycyny estetycznej? Zastanawia mnie, czy kwas hialuronowy to jedyna opcja? A może są inne, mniej znane, ale równie skuteczne substancje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 19-04-2018, 15:32
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Medycyna

ja tam jestem raczej przeciwniczką tego typu zabiegów. Wychodzę bowiem z założenia, że należy raczej stawiać na rozwiązania, które nie są "inwazyjne", a pozwalają zachować stan skóry w formie, która może nas zadowolić. Przede wszystkim uważam, że można dbać o ciało prostymi sposobami. Chociażby wybierając kosmetyk do pielęgnacji, zwracam uwagę na skład. Do pielęgnacji cery naczynkowej stosuję zazwyczaj kremy bogate w substancje uzupełniające lipidy naskórkowe i nawilżające skórę takie jak te - https://lirene.pl/pielegnacja-skory-naczynkowej/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 30-04-2018, 12:55
hektorek hektorek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 79
Domyślnie

W moim przypadku bardzo dobrze sprawdza się Crystalys. Miałam nim wypełniane zmarszczki w okolicach czoła w Kinice Zakrzewscy u dr Marcina Zakrzewskieo i efekt jest bardzo dobry. Wydaje mi się, że ten wypełniacz jest bardziej trwały od innych, które do tej pory stosowałam, więc na pewno na razie przy nim zostanę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 30-04-2018, 18:00
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Nie mam nic przeciwko takim zabiegom. Nawet uważam, że są potrzebne, bo dzięki nim możemy czuć się piękne i podleczyć trochę kompleksy spowodowane wyglądem, które każda z nas przecież ma Najbardziej jednak podoba mi się to jak rozwija się medycyna estetyczna w Warszawie - i chyba tam powiększę sobie biust
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 04-05-2018, 18:59
Ifiaczek85 Ifiaczek85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pekunia
Korzystała któraś z was? Bo ja się zastanawiam czy nie wypełnić sobie ust, mam takie wąskie paseczki, w ogóle nie seksowne. Już się dowiadywałam, kosztuje to ok 600 zł i efekty są fajne...

Oczywiście, że warto. Poczytaj więcej informacji o zabiegu TUTAJ. Wg mnie efekty powiększania ust kwasem hialuronowym są wyśmienite. Zabieg w porównaniu do tego jakie daje efekty wcale nie jest taki drogi i coraz bardziej powszechny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 11-05-2018, 08:13
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Nie dla mnie takie zabiegi są. Jakoś mnie lepiej wychodziło na zdrowie stosowanie różnych kremów i rzadko się zdarza żeby ktoś dał mi tyle lat ile mam. A wszystko tak naprawdę dzięki dobrym jakościowo kremom. Bardzo spodobał mi się ten Remescar ostatnio, bo nawet cienie które były dość widoczne u mnie, to po kiku zastosowaniach już praktycznie ich nie mam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 15-05-2018, 15:09
Joannica Joannica is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 62
Domyślnie

Jeden z lepszych dermatologów, z których usług korzystałam jest Klinika Murano https://klinikamurano.com/ mają świetne zabiegi na twarz i ciało a przede wszystkim pomogli mi w walce z pękającymi naczynkami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 15-05-2018, 19:48
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Zerknijcie na tę ofertę - http://karolinakusnierz.pl/zabiegi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 19-05-2018, 14:34
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Fajnie, że w dzisiejszych czasach można się wspomagać medycyną estetyczną bo można dużo łatwiej osiągnąć wymarzoną sylwetkę i wygląd.
Jeżeli szukasz zaufanej kliniki to zerknij sobie tutaj http://www.lipoline.pl/cennik.html
Myślę, że może Ci się to przydać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 23-05-2018, 08:42
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Oczywiście wszystko jest dla ludzi. Uważam, że kobieta zadbana powinna wybierać takie miejsca jak salon urody warszawa. Rzęsy i paznokcie to podstawa dobrego wyglądu. No i oczywiście nienaganna fryzura!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.