kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 10-08-2015, 22:55
ismenap1979 ismenap1979 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 5
Domyślnie

Z typem umowy - umowa o pracę. To by mnie w pełni zadowoliło. Teraz cały czas pracuję na śmieciówkach. Nie mogę wziąć żadnego płatnego urlopu. Nikt mnie zatrudnić nie chcę..Zwykle w rozmowach o pracę pytają się o dzieci a ja niestety posiadam 2 małych dzieci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 12-08-2015, 14:25
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

podróżnik
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 20-08-2015, 19:54
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 623
Domyślnie

Moja praca marzeń? Nie mam pojęcia- taka która daje mi na tyle duże dochody by spokojnie żyć ostatnio zaczęłam mysleć nad czyms takim http://topaz24.pl/franczyza/ Oferują świetne warunki i wiem, że w takiej pracy bym sie sprawdziła. No i jakby nie patrzeć franczyza to biznes
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 11-09-2015, 17:59
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Zawsze marzyło mi się posiadanie własnego gospodarstwa. Nie mam doświadczenia w tej branży i to mnie trochę powstrzymuje.
Z drugiej strony w dzisiejszych czasach rolnicy mają do dyspozycji różne nowoczesne rozwiązania, chociażby taki system: http://blog.satagro.pl/index.php/pl/...two-precyzyjne . Na pewno bardzo ułatwia im to pracę.
W każdym razie myślę, że o wiele bardziej podobałoby mi się doglądanie własnych kur, czy kóz niż siedzenie przy biurku od 8 do 16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 15-09-2015, 12:44
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

podróżowanie po świecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 16-09-2015, 19:26
Bałwanek Bałwanek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 4
Domyślnie

Hej co tu dużo mówić. Większość z nas marzy o dużych pieniądzach i porządnym stanowisku. Nie zawsze jednak się to udaje. Szczerze mówiąc moja praca marzeń to raczej własny biznes. Ja prowadzę firmę. Jestem jej zarządcą i zarabiam fajne pieniądze nie martwiąc się o lepsze jutro.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 17-09-2015, 06:55
Wiola84's Avatar
Wiola84 Wiola84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 6
Domyślnie

Dla mnie praca marzeń to taka, która daje mi satysfakcję, nie nudzi, realizuję się w niej chociaż w 60 %.Zawsze moją wymarzoną pracą była taka z ludźmi i pomaganie im, tak jest, jednak wiadomo jest to praca ciężka i wymagająca mojej wielkiej asertywności i cierpliwości. jednak pomimo, ze czasem już mam dość jak wracam do domu i jestem padnięta, to na następny dzień jestem już pełna optymizmu i gotowa do działania bo właśnie moja praca marzeń daje mi taki motor napędowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 17-09-2015, 10:29
Yuki's Avatar
Yuki Yuki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 8
Domyślnie

Moim marzeniem jest stworzyć coś co będzie tylko moje, a do tego dochodowe Tylko trzeba mieć na to pomysł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 30-11-2015, 14:28
Aniela Aniela is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 18
Domyślnie

Również myślę o własnej działalności ale na razie nie mam na to środków. Zanim coś sama otworzę to chciałabym najpierw odłożyć trochę grosza aby mieć zabezpieczenie finansowe. Ostatnio tak sobie myślałam co tu zrobić aby szybciej odłożyć jakieś pieniądze i pomyślałam o wyjeździe do Niemiec na jakiś czas, po to aby coś zarobić i wrócić do Polski, kupić mieszkanie i otworzyć coś dochodowego a jak mi się tam spodoba to może nawet tam zostanę, kto wie. Z pomocą tej agencji chciałabym wyjechać https://avanti-medic.eu/kwestionariusz-krok-1. Pomagają w uzyskaniu pracy na umowie niemieckiej jako opiekun osób starszych w Niemczech. Czytałam w Internecie opinie na temat wypłacalności wynagrodzenia to dużo osób wypowiada się, że nie ma problemów z wypłatą wynagrodzeń, zdarza się nawet wypłata 5 dni przed terminem płatności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 02-12-2015, 10:10
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Chciałabym pracować w agencji reklamowej i zajmować się reklamą wizualną.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.