kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-08-2009, 11:30
gosiulek23 gosiulek23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 1
Smile Nietrzymanie moczu

Witam wszystkie kobiety, które zmagają się ze wstydliwym problemem, jakim jest nietrzymanie moczu. Moja mama miała taką przypadłość. Nie chodziła na spotkania rodzinne, ponieważ wstydziła się częstego chodzenia do ubikacji, a o wycieczkach nie było w ogóle mowy. Ale znalazłyśmy preparat, który mamie pomógł. Jest to FEMURIN, który można dostać w aptece bez recepty. Mama stosuje go od około trzech miesięcy i jest już znaczna poprawa. Teraz mama "odżyła". Chodzi na imprezy rodzinne a wycieczki sprawiają jej dużo radości. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-03-2016, 23:25
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Nietrzymanie moczu, przyczyny może mieć różne jednak czasem zastanawiam się dlaczego występuje u osób zdrowych, aktywnie żyjących. To bardzo wstydliwy problem i zastanawiam się jak można temu zapobiec, wiecie może?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-06-2016, 19:05
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Czy nietrzymanie moczu może dotyczyć też mężczyzn? Mój mąż zaczyna mieć podobne dolegliwości. Zastanawiam się skąd się to bierze. Znalazłam taką stronę http://www.tena.pl/profesjonalisci/c...ja-u-mezczyzn/, widzieliście? Nie wiem jak namówić męża na wizytę u lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-08-2016, 21:05
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Myślę, że każde dolegliwości układu moczowego mogą dotyczyć obu płci. Więcej na ten temat można doczytać z artykułu http://www.adammichalski.pl/ilosc-od...adu-moczowego/ . Jeśli któreś z nich występują, należy zgłosić się do lekarza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-11-2016, 19:31
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Ja jednak obawiam się, że środki farmakologiczne nie bardzo sprawdzą się w przypadku nietrzymania moczu. Dolegliwość ta jest bowiem związana w pewnym stopniu ze zwiotczeniem mięśni. Bardzo skuteczna są natomiast zabiegi laserowe, dostępne w takim miejscu jak chociażby gliwicka Serafin Clinic http://serafinclinic.pl/ . Po nich bowiem można odzyskać pełen komfort życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-11-2016, 10:19
aurelia12 aurelia12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 4
Domyślnie

no niestety takie uroki poporodowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-12-2018, 16:27
Wiktoria P Wiktoria P is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 48
Domyślnie

Ja polecam dr Witolda Smoleńskiego. Zgłosiłam się do niego z podobnym problemem nietrzymania moczu i dostałam skierowanie na komplet badań. Później na konsultacji wszystko dokładnie omówił i zalecił leczenie , bardzo dobry lekarz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-12-2018, 10:07
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Nietrzymanie moczu się leczy. Odpowiednia rehabilitacja poprzez ćwiczenia w wielu przypadkach rozwiązuje problem. Ciężejsze sytuacje pomaga stabilizować lekarz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-01-2019, 13:20
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

A co powiedział jej lekarz? Może da się to wyleczyć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-02-2019, 15:20
tracz2 Mężczyzna tracz2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 11
Domyślnie

Coraz więcej kobiet miewa problem z nietrzymaniem moczu. To prawda, że jest to wstydliwy problem, dlatego większość kobiet nie leczy tego, ponieważ boi się o tym powiedzieć bliskim lub pójść do lekarza. Jeśli któraś z Was również ma ten problem, to mogę polecić sprawdzonego lekarza urologa, który przyjmuje w poradni: https://melissamed.pl/urolog. Lekarz zaleci odpowiednie ćwiczenia oraz leki i problem może całkowicie zniknąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.