kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-08-2020, 14:42
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie problem z libido...

Hej dziewczyny, pytanie kieruje dziś typowo do Was. Przyjmuje od jakiegoś czasu tabletki antykoncepcyjne no i pojawił się efekt uboczny, totalny spadek libido... wiem, że mozna przyjmować jakieś suplementy, które rozwiązują ten problem ale kompletnie nie wiem gdzie i czego szukać. jak to u Was wygląda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-08-2020, 16:09
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

hmm wiesz co jeśli to Twoje pierwsze tabletki to może warto porozmawiać z lekarzem prowadzącym , że tak się dzieje i będzie chciał coś zmienić. takie efekty uboczne są dość częste, ale czasem pomaga zmiana tabletek na inne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-08-2020, 14:14
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

ogólnie czuje się po nich świetnie, nie zauważyłam by zatrzymywała się woda w organizmie, nie przytyłamn itd tylko to libido ;/ może jednak znajdą się jakies suplementy, które rozwiązą ten problem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-08-2020, 13:08
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

wiesz co ja przyjmuje produkt Libofem, z Pharmovit ( z serii Herbaline). Ma bardzo dobry czysty skład ( w nim m.in pieprz czarny, mace, buzdyganek czy ekstrakt z ziela damiana). Przyjmuje regularnie i poprawa jest widoczna gołym okiem, ze się tak wyraże warto!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-08-2020, 17:34
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiki998
wiesz co ja przyjmuje produkt Libofem, z Pharmovit ( z serii Herbaline). Ma bardzo dobry czysty skład ( w nim m.in pieprz czarny, mace, buzdyganek czy ekstrakt z ziela damiana). Przyjmuje regularnie i poprawa jest widoczna gołym okiem, ze się tak wyraże warto!


ooo super bardzo dziękuje za konkretną nazwę i firmę będzie mi łatwiej to znalezc. czy ja to kupie w sieci czy gdzieś stacjonarnie też jest szansa? np w aptece czy sklepie zielarskim ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-09-2020, 13:30
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Tak spokojnie w sklepach zielarskich ich produkty są dostępne. Pewnie nie wszystkie bo jest ich całkiem sporo ale pełną ofertę znajdziesz w ich sklepie internetowym ( bardzo sprawnie realizują zamówienia ).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-09-2020, 10:51
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

dzięki kiki998 za info, już się obkupiłam w sklepie internetowym zamówienie dotarło błyskawicznie! To dopiero początek suplementacji ale jestem dobrej mysli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-10-2020, 08:58
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

no i super bardzo się cieszę to prawda szybko realizują wysyłki teraz tylko bierz to regularnie a efekty zobaczysz szybciej niż myślisz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-10-2020, 11:38
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

dzięki! już powoli widzę efekty, o tej porze roku zwykle miałam jakieś drobne infekcje a póki co jest super. dzieci też nie chorują
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-03-2022, 09:19
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 473
Domyślnie

Czasami to kwestia nudy w związku. Potrzeba jakiś zmian i pazura. Może taka bielizne zmow https://lovita.pl/collections/bodystocking ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.