kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #411  
Stary 31-05-2020, 23:56
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Jeśli planujecie zabrać się za sport to polecam zwrócić uwagę na sklep sportowy https://www.domenasportowa.pl w którym najczęściej robię zakupy jeżeli czegoś potrzebuję dla siebie do roweru bądź do biegania dla mnie i żony. Mają ogromny wybór produktów, do tego przystępne ceny i świetną obsługę na której pomoc zawsze można liczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #412  
Stary 01-06-2020, 15:53
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Najlepiej i dieta i ruch- wtedy efekty odchudzanie są dużo lepsze Ja trenuję kilka razy w tygodniu, do tego zamawiam sobie posiłki z Wygodnejdiety i z rezultatów jest bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #413  
Stary 01-06-2020, 18:01
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Lepszy ruch, ale dieta też się przyda Polecam rower i wycieczki za miasto, można stracić kilka kilogramów i dotlenić płuca. Dla bezpieczeństwa przyda się jeszcze ubezpieczyć rower by w razie awarii albo kontuzji nie stracić pieniędzy na naprawy lub leczenie. https://cuk.pl/ubezpieczenie-roweru/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #414  
Stary 03-06-2020, 13:04
myjko myjko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiadając na tytułowe pytanie: i jedno, i drugie. Odchudzanie nie przyniesie żadnych efektów, jeśli będziesz się głodzić i leżeć w miejscu - albo wyciskać siódme poty i potem wcinać, co popadnie. Bez silnej woli się nie obejdzie, nie ma co narzekać na "genetykę" (chyba że ktoś ma problemy z tarczycą).
Większość tych osób, które narzekają na swoje skłonności do tycia, po prostu za bardzo się nad sobą rozczula. Takim to niedługo wagi łazienkowe przestaną wystarczać i trzeba im będzie zafundować jedno z tych https://wagi-czekala.pl/ urządzeń, żeby mogły się zważyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #415  
Stary 12-06-2020, 12:53
szklaneq Mężczyzna szklaneq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja biegam codziennie i nie widzę różnicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #416  
Stary 27-07-2020, 13:01
Postępowa89 Postępowa89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 2
Domyślnie

Miałam problemem z zrzuceniem kilogramów. Czułam się źle ze swoim ciałem. Próbowałam sama uprawiać sport i przestrzegać diety, ale nie wychodziło mi to. Potrzebowałam wsparcia drugiej osoby. Dlatego zdecydowałam się na pomoc ze strony psychodietetyka z Warszawy. Współpraca z nim okazała się strzałem w dziesiątkę. Motywowałem za każdym razem kiedy traciła zapał i wiarę w siebie. Po pierwszych tygodniach zauważyłam zmianę, a po paru miesiącach w końcu zrzuciłam zbędne kilogramy. Naprawdę warto skorzystać z pomocy takiego specjalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #417  
Stary 28-07-2020, 12:42
mamita mamita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 62
Domyślnie

Moim zdaniem dieta i ruch idą w parze. Stosuje środki wspomagające trawienie i to jedyny suplement diety, który zażywam. Polecił mi go mój lekarz po analizie mojego przypadku. Powoli widzę efekty, ale rozpoczęłam też ćwiczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #418  
Stary 19-08-2020, 08:25
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

I to i to jest ważne. jednemu łatwiej utrzymać dietę a innemu łatwiej uprawiać sport. ja chcę kupić do domu rowerek taki https://sklepsportowy.pl/sprzet-fitn...ery-treningowe Nie zawsze mam czas iść na siłownię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #419  
Stary 28-10-2020, 20:05
mineblue mineblue is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 36
Domyślnie

catering! serio zamawiam od poczatku roku pudelka od wygodnadieta i schudłam 7 kg, bez cwiczen! niedlugo planuje dorzucic jakies cwiczenia zeby jeszcze cos zrzucic ale dobra dieta to podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #420  
Stary 29-10-2020, 15:59
malgoniai malgoniai is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 3
Domyślnie

zdecydowanie jedno i drugie... jeśli chcesz osiągnąć cel! Powodzenia!
______________
producent pieczarek
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.