kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 25-01-2022, 13:51
Bertold4223 Mężczyzna Bertold4223 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 1
Domyślnie

Według mnie nie ma sensu oszczędzać na oprogramowaniach, ponieważ coś takiego musi być naprawdę porządne. Według mnie warto rzucić okiem np. na https://www.vebo.pl/ gdzie znajdują się same dobre oprogramowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-02-2022, 16:13
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Pewnie, że dzisiaj odpowiednie oprogramowanie do firmy też jest istotne, ponieważ w ten sposób możecie wiele procesów usprawnić. Chociażby ja planuję teraz sprawdzi sobie programy do fakturowania , które najbardziej są polecane. Ponieważ samodzielnie chce zająć się księgowością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-02-2022, 20:15
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeżeli twoja firma poszukuje nowoczesnych rozwiązań które sprawią że dostaniesz masę przydatnych danych a procesy decyzyjne będą podejmowane szybciej to postaw na https://www.bpxglobal.com/solution/infor/ Dzięki nim nie tylko masz dostęp do nowoczesnych rozwiązań ale także masz pewność że system zostanie odpowiednio wdrożony. Nowoczesne rozwiązania to przewaga nad konkurencją więc warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-02-2022, 22:23
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

Z tego co wiem, to bardzo ciekawe rozwiązania które można prowadzić do własnego biznesu posiada w swojej ofercie firma amodit.pl. Mnie osobiście zainteresował u nich system BPM i nie ukrywam, że mam zamiar się do nich zgłosić, w celu poznania większych szczegółów. Dajcie znać, co wy uważacie o ich propozycjach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 22-02-2022, 13:26
weroniczka3 weroniczka3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 248
Domyślnie

Jeśli ktoś z Was pracuje w biurach projektowych lub geodezyjnych to polecam zajrzeć na stronę https://www.cubicorb.com/pl/programy/, gdzie posiadają nowoczesne i profesjonalne programy do geodezji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 21-03-2022, 16:34
miranda miranda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 167
Domyślnie

A czy zastanawialiście się nad tym, jakie oprogramowania stosują ludzie pracujący na kolei? Ja w sumie tak, bo jest to dosyć fascynujące - wszystko w końcu trzeba mieć pod kontrolą itd. Ja tutaj https://sprint.pl/pl/uslugi/systemy-...tyki-kolejowej znalazłam innowacyjne systemy telematyczne z jaki korzystają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-04-2022, 00:34
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Muszę przyznać, że jeżeli chodzi o mnie, to staram się co jakiś czas wprowadzać nowe zmiany do swojego biznesu. Ostatnio zainteresowało mnie projektowanie systemów sterowania który udało mi się dostać na stronie firmy eplan.pl Muszę przyznać, że oni mają naprawdę duże doświadczenie w tym zakresie i są w stanie doradzić najlepsze rozwiązania do waszego biznesu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-04-2022, 20:35
chrysocolla chrysocolla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 229
Domyślnie

Jeśli zależy Wam na zwiększeniu produktywności na produkcji, polecam przemyśleć temat automatyzacji, np. firma Riex oferuje projektowanie szaf elektrycznych - moim zdaniem to doskonała i przyszłościowa koncepcja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 01-05-2022, 01:44
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Jeśli chodzi o gabinety lekarskie to tutaj przyda się jakieś prowadzenie dokumentacji medycznej w formie elektronicznej. W takim przypadku sprawdzone i funkcjonalne oprogramowanie jest konieczne. Na szczęście na rynku można znaleźć takie rozwiązania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 05-05-2022, 12:46
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Oprogramowanie nie od dzisiaj mają ogromne znaczenie w firmach z przeróżnych branż. Obecnie nowoczesne technologie dają nam coraz więcej różnych możliwości. Mnie bardzo zainteresował temat call center outsourcing . To ogromne wsparcie systemu call center czyli nic innego jak automatyzacja wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych
i przeniesienie części pracy zespołu na inteligentnego bota.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.