kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #901  
Stary 28-07-2022, 09:51
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 547
Domyślnie

Moim zdaniem super opcją będzie książka, jedną z ciekawszych według mnie jest "Skryta misja" Wiesława Rybskiego bardzo wciągający horror. Jeśli osoba, której chcesz kupić prezent lubi czytać, to ta literatura na pewno przypadnie mu do gustu.

Ostatnio edytowane przez ganiks : 15-08-2022 o 10:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #902  
Stary 28-07-2022, 16:53
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Na prezent fajnie kupić coś spersonalizowanego, indywidulanego i niepowtarzlanego, dlatego jako prezenty lubię zamawiać koszulki z własnym nadrukiem. https://www.megakoszulki.pl/koszulki...rukiem-grafika zawsze się sprawdza taki prezent i robi szał wśród znajomych. Myślę, że może to być dobra propozycja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #903  
Stary 29-07-2022, 07:55
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 547
Domyślnie

Moim zdaniem „Trylogia” Marii Bucardi jest wartym uwagi ebookiem, zachęcam was do jego przeczytania. Dla mnie akurat udało się go kupić na stronie https://bucardimaria.com/produkt/try...3-0-9/#reviews w super cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #904  
Stary 29-07-2022, 17:49
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

A jeżeli jest to prezent dla kobiety, to co powiesz na praktyczny prezent? Ja uwielbiam robić prezenty, które są praktyczne i użyteczne. Na przykład może warto kupić jej buty, które jej się podobają? Ja ostatnio zamawiałam buty ze strony https://www.filippo.pl/pl/menu/wyprz...tlet/botki-271 i są prześliczne, może osoba, dla której szukasz prezentu też by się uciszyła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #905  
Stary 04-08-2022, 11:29
viorka viorka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 190
Domyślnie

Zaskoczę Cię i zaproponuję Ci prezent w postaci preparatu nadającego przepiękny, naturalny efekt opalenizny. Melanotan stosowałam zarówno sama jak i kupiłam go koleżance z okazji urodzin. Może nie jest to tani prezent, ale widząc uśmiech na twarzy koleżanki warto było. Zawsze narzekała, że jest blada jak ściana. Chciałam jej sprawić przyjemność i cel został osiągnięty. Osobiście również jestem zadowolona i jak tylko opalenizna mi zniknie to jeszcze raz zastosuję. Mam ją już pół roku i nadal prezentuje się fenomenalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #906  
Stary 04-08-2022, 13:28
wociks wociks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 456
Domyślnie

Fantastycznym prezentem jest książka "Trylogia" Mari Bucardi. Mi osobiście bardzo się przyjemnie czytało, oczywiście dałam ją mojej córce w prezencie, a potem sama jej ją ukradłam do czytania. Na stronie https://bucardimaria.com/produkt/try...83-964513-0-9/ jest cały opis książki oraz opinie o niej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #907  
Stary 09-08-2022, 12:51
nevermore nevermore is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 5
Domyślnie

Może narty? Sam bardzo ucieszyłbym się z takiego prezentu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #908  
Stary 09-08-2022, 13:14
KasjuszMag Mężczyzna KasjuszMag is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 57
Domyślnie

Dobrym pomysłem jest kupienie wina albo wina musującego, jeżeli ktoś jest smakoszem. Ja np. uwielbiam wino musujące i bardzo często je pije. Jest duży wybór firm i trzeba się zagłębić, które jest dobra. Mam swoje sprawdzone marki jednak nie pamiętam marki, ale kupuje je w sklepie monopolowym w Łodzi w Corterzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #909  
Stary 13-08-2022, 11:17
siwpo siwpo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 427
Domyślnie

Polecam zajrzeć na stronę https://edibazzar.pl/ mają bardzo szeroki wybór różnych produktów idealnie nadających się na prezent dla kogoś. Ja ich bardzo polecam sama korzystam z ich oferty i jestem zawsze zadowolona z otrzymanych produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #910  
Stary 13-08-2022, 17:13
luella93's Avatar
luella93 luella93 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Miasto: Poznań
Posty: 3
Domyślnie

Taki kalendarz to fajny prezent, robiłam coś takiego ze zdjęciami dzieci dla dziadków i byli bardzo zadowoleni
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.