kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-07-2015, 13:30
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Możesz zainwestować w torby reklamowe - http://induplo.pl/
Ludzie z nich korzystają i potem kojarzą markę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 06-08-2015, 09:16
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

czy ja wiem, ja np nie patrzę na ludzi których mijam a tym bardziej nie zerkam co tam na torbie ma nadrukowane.
Już lepsza reklama w necie, przynajmniej są efekty.

Ostatnio próbuje darmowej formy reklamy jak z tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=h5goYEAOd6E,
ale tez ma wady, bo trzeba sie nieźle cudzych reklam naoglądać, żeby wzamiam zyskać wyświetlenia własnej

Ideałów nie ma
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-08-2015, 23:24
Zadziornix Zadziornix is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 132
Domyślnie

Zalezy jaki biznes, teraz wiekszośc firm stawia na rekalme w internecie, są adwordsy, Facebook, warto zastanowić się też nad marketingiem szeptanym, jest tez pozycjonowanie, ale na początek strona www oczywiście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 31-08-2015, 13:11
michalina.krop michalina.krop is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 21
Domyślnie

no stronka internetowa to podstawa, ale poza tym jak chcesz działać lokalnie to dobrze sprawdzić się jakiś baner w ruchliwym miejscu czy nawet nielubiane ulotki A wracając do sieci to jak już będzie strona to można puścić reklamę adwords na twoją lokalizację, dzięki temu trafi ona tylko to użytkowników z danego regionu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 15-09-2015, 13:41
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

bez strony nie ma co nawet myśleć o biznesie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 23-09-2015, 19:21
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Masz rację. bez strony to totalna klapa będzie a nie firma. Teraz wszyscy którzy promują sie w sieci mają włąsną stronę. Co do reklamy to spróbuj pozycjonowania, adwordsów itd. Może ci też pomóc kampania content marketingowa. Słyszałam, że ma bardzo duży wpływ na sprzedaż w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 23-09-2015, 22:05
Oye55's Avatar
Oye55 Mężczyzna Oye55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1
Domyślnie

Najlepiej na FB
__________________
http://prowadnice-szynowe.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 25-09-2015, 04:35
joannagarek's Avatar
joannagarek joannagarek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 5
Domyślnie

My od jakiegoś czasu na wszelkich imprezach na zewnątrz, ale nie tylko, gdzie jesteśmy, mamy swoje stanowisko w całkiem sporym namiocie z nadrukiem naszej firmy i opisem tego co robimy. To przyciąga uwagę już z daleka, i ludzie podchodzą z daleka i się dopytują. Kiedyś jak tylko czekaliśmy na ludzi przy stoisku to był o wiele mniejszy ruch, praktycznie bez sensu to było jak teraz porównuje. Kupiliśmy nasz namiot reklamowy z http://www.mastermarket.com.pl i teraz jesteśmy w trakcie zamawiania kolejnego, bo trzeba kuć żelazo..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-10-2015, 15:54
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Ale sama strona www nie wystarczy, ponieważ jeszcze tę stronę trzeba pozycjonować. Wydaje mi się, że jak nigdy się na tym nie zastanawialiście, to na pewno musicie zrobić audyt własnej strony, po którym dowiecie się, czy macie szansę na przebicie się w wyszukiwarce google. Moja znajoma sprzedaje zabawki dla dzieci poprzez stronę internetową, a jak zrobiła ten darmowy audyt https://www.semtec.pl/audyt-seo-online/ to okazało się, że jej strona naprawdę jest słaba i praktycznie nie ma szans na dobre wyniki. Dlatego zgłosiła się do tej agencji i oni od razu się wzięli za poprawę jej wyników. Bez pozycjonowania Wasza strona internetowa również nie będzie istniała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-10-2015, 13:02
roscisl's Avatar
roscisl roscisl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

w dzisiejszych czasach według mnie najlepszą reklamą jest reklama w sieci, zamów sobie reklamę na jakiejś popularnej stronie internetowej lub załóż własną stronę i tam reklamuj swoje produkty oprócz tego zainwestuj również w gadżety, na przykład kubki dla stałych klientów, czy tak jak teraz niedługo koniec roku to możesz również zainwestować w kalendarze jak ktoś sobie powiesi taki na ścianie to z pewnością będzie go kojarzył z Twoją firmą a ogólnie najlepszą reklamą są zadowoleni klienci
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.