kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 13-08-2022, 10:57
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 528
Domyślnie

Przede wszystkim bardzo ważne jest by wybrać dobrą agencję marketingową. Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://www.iamfordeveloper.pl/ , dla mnie współpraca z nimi okazała się bardzo owocna także warto na nich postawić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 13-08-2022, 15:08
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Ja z kolei chciałbym sprzedać nieruchomość, którą odziedziczyłem, ale jest zadłużona. Słyszałem, że są firmy, które zajmują się skupem takich nieruchomości. Myślałem, żeby skorzystać z usług tej firmy GRB Nieruchomości . Co o nich sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 13-08-2022, 16:04
aufderhar.carley's Avatar
aufderhar.carley aufderhar.carley is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Miasto: Proszówki
Posty: 4
Domyślnie

A czy to prawda, że ceny nieruchomości ostatnio spadają?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 16-08-2022, 20:58
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Jeśli poszukujesz apartamentu w który warto zainwestować to tutaj https://www.dreamapart.pl/ustron znajdziesz ciekawe oferty. Ja cały czas uważam, że nieruchomości to najlepsza inwestycja w chwili obecnej. My mamy już jedno mieszkanie na wynajem i nie żałujemy, że je kupiliśmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 16-08-2022, 22:42
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Mnie osobiście interesuje jak zasiedzieć nieruchomość ponieważ znajomy ma taką sprawę i chcialby się nieco więcej w tym temacie dowiedzieć. Myślicie że adwokat może pomóc? Czy można się zwrócić o taką poradę prawną?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 22-08-2022, 23:48
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie

Przypadł Wam spadek, ale pojawiają się nieznani spadkobiercy co robić ? Na pewno mocno się nad tym zastanawiacie, ale spokojnie, bo jest wiele rozwiązań. Przede wszystkim należy się udać po profesjonalną pomoc, aby ktoś mógł sprawdzić wszystkie informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 27-09-2022, 17:58
wociks wociks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 456
Domyślnie

Jeśli ktoś chciałby sprzedać nieruchomość, a się na tym nie zna to polecam odezwać się do https://123skupnieruchomosci.pl/ działają bardzo szybko oraz dokładnie. Korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona z tego jaką pracę włożyli, aby zadowolić mnie oraz żeby szybciej udało się sprzedać moją nieruchomość. Firma wycenia wszystko błyskawicznie, a nawet jeśli jest taka potrzeba pomogą przy sprzedaży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 27-09-2022, 18:59
guadalupe60's Avatar
guadalupe60 guadalupe60 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 6
Domyślnie

Chciałabym zainwestować w kilka nieruchomości jednak muszę się wstrzymać przez inflację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 12-10-2022, 09:46
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

To w niczym nie przeszkadza a w Poznaniu to godnym uwagi osiedlem jest też ATAL Warta Towers, mieszkania tam się szybko sprzedały ale wiem od znajomych że można tam jeszcze kupić ostatnie, duże mieszkania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 05-11-2022, 16:48
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

A co możecie powiedzieć mi na temat wykańczania mieszkań do stanu deweloperskiego? Wynajmować firmę budowlaną od razu czy jednak szukać porad takich jak http://www.magazynbtl.pl/ile-kosztuj...weloperskiego/ i próbować samemu robić takie wykańczanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.