kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 22-10-2020, 14:24
alec97 Mężczyzna alec97 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 6
Domyślnie

Warto wcześniej sprawdzić prace wybranego fotografa, czy aby na pewno nam odpowiadają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 26-12-2020, 17:55
meehow's Avatar
meehow Mężczyzna meehow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 5
Domyślnie

Jeśli planujecie sesię ślubna nad morzem to koniecznie zajrzyjcie na stronę fotograf ślubny Gdynia, piękne reportaże ślubne i sesje plenerowe z Trójmiasta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 22-01-2021, 10:48
zanetazew zanetazew is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 15
Domyślnie

Wybór fotografa to nie takie łatwe zadanie jakby mogło się wydawać. Wszystko ze względu na bardzo szeroki wybór takich usług nawet w mniejszych miastach. Moim zdaniem najwazniejsze będzie wybrać profesjonalistę z prawdziwego zdarzenia. W internecie możemy często trafić na ogłoszenia amatorów, dorabiających sobie po godzinach. Szczerze to można rozpoznać ich bardzo łatwo, po niskiej jakości zdjęć. O takich nie posiadających nawet własnego portfolio nawet nie wspominam To równie dobrze można na własną rękę próbować i wyjdzie podobnie. Ważne jest mieć konkretne oczekiwania odnośnie stylu w jakim mają być wykonane zdjęcia. Dla nas to będzie bezcenna pamiątką dlatego tak ważna jest umiejętność opowiedzenia całej historii tego wydarzenia. Zróżnicowana perspektywa będzie w stanie oddać wszystkie emocje jakie wtedy panowały Przejrzyj takie oferty jak fotograf ślubny Katowice i zrób listę najlepiej rokujących. Dopiero po rozmowie z kilkoma fotografami będziesz w stanie wybrać tego właściwego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 10-02-2021, 10:44
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Moje drogie, to ja mam super fotografa u siebie w Białymstoku https://dexlab.pl/
Korzystaliśmy już kilka razy- sesja ślubna, potem chrzest i okolicznościowe świąteczne. Powiem Wam że jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektów.

Ostatnio edytowane przez asia999 : 10-02-2021 o 12:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 11-02-2021, 09:12
WladyslawGrufat Mężczyzna WladyslawGrufat is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Tak się składa, że szukam. Szczególnie takiego ślubnego. Mam nadzieję, że nic się nie stanie i w lipcu będę mógł w końcu wziąć ślub i dlatego potrzebuję dobrego fotografa ślubnego z Malborka. Widziałem fajną ofertę https://rafalkowalski.pl/fotograf-slubny-malbork/. Co o niej sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 19-01-2022, 16:35
miranda miranda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 167
Domyślnie

W sumie ja też podnoszę rączkę do góry, ponieważ interesowałaby mnie sesja ciążowa Warszawa, a nie za bardzo wiem do kogo się zgłosić... W sieci co prawda propozycji jest wiele, ale na co zwrócić uwagę??? Dużo łatwiej jest, jak ktoś po prostu doradzi...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 23-01-2022, 09:54
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

U nas pięknie wyszła sesja ślubna w Warszawie. Znaleźliśmy świetne miejsce w Łazienkach Królewskich, także mamy zdjęcia z pawiami, o czym ja zawsze marzyłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 23-01-2022, 17:13
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam,zalezy mi na tym,by szkolic sie w branzy,w ktorej dopiero rozpoczynam swoje działania. Co sądzicie o kursach na dron? https://megadron.pl/pl/menu/profesjo...ic-3-1466.html Czy znacie tego typu kursy? Chętnie poznam wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 09-03-2022, 19:26
kiara91 kiara91 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 75
Domyślnie

Mnie ostatnio zainteresowała fotografia okolicznościowa Odrey. Mają świetne sesje na swoim koncie. Długo szukałam takiego fotografa. Czuję, że stworzy dla nas piękną sesję ślubną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 10-03-2022, 16:56
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 046
Domyślnie

Razem z żoną zdecydowaliśmy się na sesję rodziną, dlatego skorzystaliśmy z usług fotografa, którego poleciła nam nasza przyjaciółka - https://ajstudiofoto.pl/fotografia-krakow/ . Uzyskaliśmy profesjonalną pomoc raz bardzo miłą atmosferę podczas sesji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.