kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #311  
Stary 18-07-2022, 06:29
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 568
Domyślnie

Polecam też pomyśleć nad zawartością swojej walizki. Dobór odpowiedniej garderoby jest tak samo ważny. W ciepłe kraje najlepiej zabrać zwiewne letnie sukienki. Jeśli takich nie posiadacie to wejdźcie na stronę https://butiklalala.pl/sukienki-letnie. Sklep oferuje sukienki w wielu wzorach i kolorach przy czym ich cena jest bardzo przystępna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #312  
Stary 18-07-2022, 19:37
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 047
Domyślnie

Zobaczcie jak teraz można fanie podróżować za niewielkie opłaty. Na stronie rejsy incruises macie na ten temat wiele informacji. Ta branża turystyczna się rozwija i teraz rejsy statkiem są popularne. Pomyślcie o tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #313  
Stary 19-07-2022, 06:28
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja planuję na jesień pojechać na boot camp. Jak nie wiecie to sprawdźcie tutaj https://cieszynonline.pl/20220519356...aja-boot-camps, na czym polegają takie wypady - będziecie zachwyceni jak ja!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #314  
Stary 19-07-2022, 11:43
Poro45 Mężczyzna Poro45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 4
Domyślnie

Macie jakieś pomysły na wakacyjne wyjazdy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #315  
Stary 19-07-2022, 11:59
Lolipop Lolipop is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 137
Domyślnie

Długo biłam się z myślami, dokąd udać się podczas tego urlopu i zdecydowałam się na Santorini. Lecę razem z Konsorcjum.pl. Hotel jest niesamowicie stylowy, piękny i znajduje się blisko plaży. Sam klimat wyspy bardzo do mnie przemawia i chcę zobaczyć ją na żywo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #316  
Stary 20-07-2022, 07:45
groszek groszek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 134
Domyślnie

Ja dzisiaj trafiłam na weekend w spa i zastanawiam się nad zrobieniem rezerwacji. W te wakacje raczej nie szykuje się żaden dłuższy urlop, więc chcemy chociaż na weekend się gdzieś wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #317  
Stary 29-07-2022, 08:13
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

W takim razie jeśli planujecie wyjazd z dzieciakami na wakacje to może warto w takim razie zastanowić sie nad wyborem tak świetnych propozycji, jak Maty piknikowe abyście mogli sobie wypocząć i jednocześnie świetnie bawić sie ze swoimi maluchami na świeżym powietrzu na przykład w parku. Bardzo fajne propozycje, przystępne ceny w e-kidsplanet i naprawdę wiele świetnych propozycji w różnych motywach i kolorach. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #318  
Stary 02-08-2022, 15:18
siwpo siwpo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 427
Domyślnie

Szczególnie przed wakacjami stosuję produkt o nazwie Melanotan, zapewnia mi on piękną opaleniznę na długi czas. Dzięki stosowaniu tego produktu jadę spokojnie zobaczyć nowe miejsce, a nie tylko smażyć się na plaży czy martwić oparzeniami. Na stronie www.melanotan.biz produkt jest szczegółowo opisany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #319  
Stary 02-08-2022, 15:56
Elka83 Elka83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 200
Domyślnie

A może planujecie wyjazd na narty, a może narciarstwo biegowe zimą? Zatem bardzo ważne jest odpowiednie wyposażenie! Jeśli chodzi o wyposażenie do narciarstwa biegowego, warto jest dobrać sobie odpowiednie akcesoria jak i elementy stroju. Najważniejsze są buty. W końcu to od wygody butów w sporym stopniu zależeć będzie komfort naszego biegu.Tutaj przeczytasz na ten temat https://totemat.pl/jak-wybrac-buty-d...twa-biegowego/ Koniecznie poczytajcie na ten temat!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #320  
Stary 02-08-2022, 18:26
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 990
Domyślnie

W wakacyjny wyjazd ja uwielbiam spędzić czas na rejsach morskich, gdzie można aktywnie spędzić czas, czyli właśnie tak jak lubie. Ostatnio z koleżanką ciągle korzystamy ze strony https://www.blekitnypiotrus.pl/, i jesteśmy mega zadowolone, mamy wszystko załatwione i nie musimy o nic się martwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.