kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 06-05-2022, 18:55
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Myslę, że na motor warto zaopatrzyć się w plecaki motocyklowe . Mój mąż jeździ motorem i co jakiś czas domawia jakieś akcesoria. Mówi, ze to zwiększa komfort jazdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 28-05-2022, 13:00
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

A buty? Macie już wybrane? Jeśli dopiero zastanawiacie się nad wyborem, to na pewno warto warto sobie zerknąć tutaj. Macie tam bowiem namiar na ciekawy filmik, który wiele tłumaczy. Myślę, że tego typu informacje mogą okazać się naprawdę niezwykle praktyczne i pomocne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 28-05-2022, 19:26
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Zobacz sobie też Nadruki na ramki pod tablice rejestracyjne. Na pewno się przydadzą. Ja niedawno zamawiałam nową ramkę do auta, bo stara połamałam podczas stłuczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 09-06-2022, 12:17
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 519
Domyślnie

Z czystym sumieniem mogę polecić wam buty motocyklowe męskie . Mój mąż je niedawno kupił i bardzo sobie je chwali, nie dość, że ładnie wyglądają to okazały się bardzo wygodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 15-06-2022, 11:28
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Ja to wam powiem że szukam jakie ubezpieczenie motocykla będzie najlepsze dla mojego jednośladu. Coś polecacie? Jednak szukam czegoś taniego bo nie chcę przepłacać a często się zdarza że tak własnie się dzieje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 18-06-2022, 21:47
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

A tutaj https://www.youtube.com/shorts/G8zOM7gu85w już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto. Znajdziecie tam bowiem ciekawy filmik na YT na temat kasku. Dowiecie się co znajduje się w jego wnętrzu. Na tym kanale jest również wiele innych ciekawych poradników, które mogą się przydać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 19-06-2022, 15:56
akwe akwe is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 82
Domyślnie

Na pewno tutaj dowiecie się jak czyścić łańcuch motocyklowy. Jest tam sporo ciekawych porad i wskazówek, które niewątpliwie okażą się bardzo pomocne. Rozejrzyjcie się na tym kanale. Macie tam również inne filmiki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 21-06-2022, 11:32
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Jeśli chcecie łatwo zdać egzamin na motocykl to polecam dobrą szkołę jazdy jaką jest https://www.oskmotorista.pl/ w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 29-06-2022, 18:41
lorcia lorcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 62
Domyślnie

Dla fana motocykli świetny będzie trening jazdy szosowej. U nich https://advacademy.pl/product/szkole...jazda-szosowa/ najlepiej się to opłaca bo po pierwsze nie znam lepszych fachowców w temacie bezpiecznej jazdy a po drugie poznanie technik takiej jazdy pozwoli na bezpieczne podróże
__________________
prawo zus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 06-07-2022, 13:46
miranda miranda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 167
Domyślnie

Jak chodzi o różne artykuły do motocykla, to warto tutaj wspomnieć o firmie Mieloch. Oni mają najlepsze części, różnorodne dodatki typu honda naklejki, akcesoria, odzież dla motocyklistów - jest tam z czego wybierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.