kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-11-2020, 12:53
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie Okna do domu - Poznań

Hej
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie do polecenia dobry salon z szeroką ofertą okiem oraz wykonaniem montażu w Poznaniu? Najlepiej jeżeli będą to firmy z którymi sami współpracowaliście. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-11-2020, 16:38
alysa84's Avatar
alysa84 alysa84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 6
Domyślnie

Czy szare framugi są jeszcze modne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-11-2020, 10:59
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Zdecydowanie jestem za tym, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę Domega. Firma o wieloletnim doświadczeniu, rozbudowanej ofercie propozycji, dobrymi cenami i też wyłącznie topowymi producentami w tym zakresie. Stawiają na najwyższy standard i też brak problemów przy pilnowaniu terminów oraz dokładnego wykonania samego montażu. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-11-2020, 10:25
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

No i to jest akurat bardzo dobra opcja! Jeżeli szukacie porządnej stolarki okiennej, czy drzwi do domu jak my to na pewno w Poznaniu firma Domega sprosta Waszym zadaniom. Jakość obsługi w salonie, świetnie zestawiona oferta, jedne z najlepszych cen i też ekipa montażowa która od A do Z wykonała zlecenie poprawnie (i jednocześnie wszystko na koniec zostało sprzątnięte).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-11-2020, 13:24
kenton.barton's Avatar
kenton.barton kenton.barton is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja również chciałabym wybrać okna w kolorze szarym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-11-2020, 10:34
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

U mnie kwestią priorytetową bylo tak naprawdę to by na dole, na parterze były okna przesuwane - https://www.petecki.eu/drzwi-przesuwne-hst/ Bardzo mi się podobają, a do są bardzo wygodne w użytkowaniu na co dzień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-11-2020, 10:04
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

O super, czyli już kilka fajnych wskazówek mam. Na pewno wezmę pod uwagę, jeszcze jakieś się pojawią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-11-2020, 15:33
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

My mieszkamy pod Poznaniem, ale okna zamawialiśmy już w mieście. Potrzebowaliśmy okien pasywnych do domu. Zamawialiśmy je w salonie Magnat na Jeżyckiej 27 tam na przeciwko takiej szkoły Bardzo polecam, obsługa na medal. Doradzili nam okna z Oknoplastu winergetic premium passive, w których zastosowano aerożel wykorzystywany w kosmonautyce do wzmocnienia izolacyjności. Super sprawa, a okna też oceniam bardzo dobrze. Jak to nasz architekt powiedział idealne okna do domów pasywnych. Idź tam też doradzą Ci najlepsze rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-11-2020, 14:51
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczek odnośnie salonu Domega Poznań. Przede wszystkim jest to miejsce gdzie można liczyć na dobre ceny, szeroki wybór topowych producentów i jednocześnie przystępne ceny. W końcu wykonawcy do których nie mieliśmy najmniejszych zastrzeżeń od początku do końca, a warunki pozostały niezmienne (co też jest rzadkością).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-12-2020, 20:20
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Jedź sobie do salonu Oknoplast. Z tego co czytałam na https://oknoplast.com.pl/promocje/zimowa-promocja/ mają teraz fajną promocję zimową. Ja kupiłam rok temu również na tej promocji Sporo taniej mi wyszło, a okna są świetnej jakości, mam też od nich bramę garażową i rolety zewnętrzne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.