kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-04-2019, 09:55
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie Torby Solier - opinie

Cześć,
Chciałabym kupić sobie jakąś elegancką torbę skórzaną na laptopa, bo codziennie muszę go zabierać ze sobą do pracy. Dlatego chciałabym Was zapytać, czy słyszałyście może o producencie Solier i jeżeli tak to jakie macie opinie na ich temat?
Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-04-2019, 13:15
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Ja akurat uważam, że jest to jeden z lepszych sklepów jeżeli chodzi o wybór wysokiej jakości toreb skórzanych. Dlatego warto rozważyć wybór jednej z nich, bo co do jakości wykończenia jak i funkcjonalnego rozmieszczenia kieszeni naprawdę nie mogę mieć zastrzeżeń. W moim przypadku jest to model FL14 RIMINI w kolorze brązowym i służy mi ponad rok, a nadal wygląda jak prawie nowa (do tego z 5 letnią gwarancją)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-04-2019, 13:18
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Hmm to chyba i ja będę musiała sobie taką sprawić, bo przez to że kupiłam beznadziejną torbę materiałową to mam strasznie obitego laptopa...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-04-2019, 17:13
Mel1 Mel1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 127
Domyślnie

Nie słyszałam. Ja mam torbę na lampa, którą kupiłam kiedyś przez Aliexpress za parę groszy i jest naprawdę świetna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-04-2019, 09:04
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Ja u nich kupowałam torbę na laptopa dla swojego męża i tutaj też nie można mieć zastrzeżeń bo przygotowali szeroki wybór modeli i dostępnych kolorów skóry. Są wersje mniejsze, jak i te bardziej pojemne bo do tego jeszcze potrzebował trochę miejsca na dokumenty. Ogólne wykonanie bardzo dobre, także na pierwszy rzut oka widać, że jest to rozwiązanie na lata. Z tego co pamiętam to model S14 LANARK.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-04-2019, 09:07
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał OlaK
Ja akurat uważam, że jest to jeden z lepszych sklepów jeżeli chodzi o wybór wysokiej jakości toreb skórzanych. Dlatego warto rozważyć wybór jednej z nich, bo co do jakości wykończenia jak i funkcjonalnego rozmieszczenia kieszeni naprawdę nie mogę mieć zastrzeżeń. W moim przypadku jest to model FL14 RIMINI w kolorze brązowym i służy mi ponad rok, a nadal wygląda jak prawie nowa (do tego z 5 letnią gwarancją)

Podzielam pozytywną opinię co do damskich toreb skórzanych od https://sklep.solier.pl bo rzeczywiście jest to jeden z nielicznych producentów który przede wszystkim stawia na wysoką jakość wykonania, do tego podąża za trendami i według mnie cena też jest niczego sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-04-2019, 09:43
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

To w takim razie daj nam znać na co się zdecydowałaś i czy rzeczywiście torba jest taka jaką sobie wymarzyłaś. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.