kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-10-2014, 11:37
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Wciąż się robi drewniane okna?

Orientujecie się w tym temacie?
Podobają mi się takie okna, ale chciałabym, żeby zapewniały taką samą izolację, jak te plastikowe.
Może znacie jakąś firmę z okolic Kielc, która zajmuje się tą branżą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-10-2014, 17:24
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Pewnie, że wciąż się takie robi i jakością oraz właściwościami nie ustępują tym plastikowym, a dodatkowo dodają uroku budynkowi.
Tutaj sobie kliknij - jest tam namiar na firmę z Kielc, która zajmuje się sprzedażą takich okien (a także drzwi i bram), jak również ich montażem u klienta.
Mają w swojej ofercie okna czołowych producentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-01-2015, 11:12
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Mi drewniane okna bardzo się podobają, ale nie wiem jak wtedy wygląda sprawa z izolacją itp. Zawsze można też zainwestować w okleinę drewnopodobną i plastikowe okna. Kurczę, musiałabym sobie sprawić takie okno do mojej klasycznej łazienki, bo te stare już się sypie i często jest z tego powodu bardzo zimno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-03-2015, 20:42
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Cytat:
Napisał kwiecienplecien
Orientujecie się w tym temacie?
Podobają mi się takie okna, ale chciałabym, żeby zapewniały taką samą izolację, jak te plastikowe.

W dalszym ciągu robi się tego rodzaju okna i nic w tym dziwnego nie ma, bo robi się to, czego ludzie oczekują i co chcą kupić. Nie znam firmy z Kielc, ale pewnie jak się popytasz wśród znajomych to kogoś wskażą. Warto żebyś przed zakupem zorientowała się jakie są ceny, na przykład tu http://www.ekoplast-krakow.pl/cennik. Żeby nie było zaskoczenia w stylu "czemu tak drogo"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-03-2015, 14:09
bozenka085 bozenka085 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Zawsze byłem zwolennikiem okien drewnianych, jednak to co się obecnie produkuje to jakaś pomyłka. Drewno nie jest odpowiednio zaimpregnowane i przygotowane do użytkowania. Przez to takie okna szybko się wypaczają, pękają, stają się nieszczelne i po kilku latach nadają się do wymiany. Na pewno nie jest to to samo, co produkowało się kiedyś. Takie stare okna są często w o wiele lepszym stanie po kilkudziesięciu latach eksploatacji niż nowe po kilku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-03-2015, 20:27
cyprys99 cyprys99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Drewniane okna są nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim wyglądają nieziemsko.... Tak, robi się, ale cena niestety jest odpowiednio wyższa;D. Uważam, że warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-03-2015, 16:19
Zuza Zuza is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 54
Domyślnie

Podobno są modne drewniane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-03-2015, 20:30
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Robi się, ale pcv są lepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-04-2015, 15:08
kocyczka kocyczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Okna drewniane są oczywiście dostępne na rynku, ale nie należą do najtańszych. W dodatku musisz pamiętać o tym, że takie okna wymagają regularnej konserwacji. W przeciwnym razie stracą swoje właściwości. Moim zdaniem z oknami z PCV jest mniej zachodu, a w dodatku są tańsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-04-2016, 17:26
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Wiem, że są jeszcze firmy które robią takie okna jednak nie wiem jak z ich trwałością. Ja mam plastiki i są mega fajne. Teraz muszę je doczyścić po remoncie. Znalazłam nawet sobie taki http://leifheitsklep.pl/zestaw-do-my...ek-p45921.html zestaw do mycia okien teraz muszę znaleźć jakieś dobre płyny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.