kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-06-2021, 20:19
Tomek Mężczyzna Tomek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 7
Domyślnie słuchawki

Bardzo polecam sluuchawki od genesis sam mam juz selen 400 i jestem naprawde zadowolony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-07-2021, 15:05
Strelka Strelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 154
Domyślnie

Jest kilka bardziej znanych firm ze słuchawkami i polecałabym raczej się w tych bardziej znanych porozglądać. Ja kupiłam słuchawki skullcandy. Jakość dźwięku jest super, więc mogę jak najbardziej wam je polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-08-2021, 10:58
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Ja osobiście jestem bardo dużą zwolenniczką słuchawek bezprzewodowych które z resztą będziecie mogli w niezłej cenie znaleźć w ofercie sklepu Manta, ja na przykład teraz używam D012 - Słuchawki TWS + Powerbank super opcja za naprawdę rozsądne pieniądze i do tego w zestawie z powerbankiem żeby szybko je podładować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-09-2021, 19:31
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Ja mam w domu Argon 600 od gensis i jest naprawdę świetna, według mnie jedna z lepszych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-10-2021, 21:19
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Ja sama korzystam ze słuchawek audictus od genesis i jestem bardzo zadowolona, bardzo wygodne i super jakosc dzwięku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-11-2021, 08:01
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Wiesz co, skoro nie wiesz jakie słuchawki wybrać, to zajrzyj na stronę https://jakiesluchawki.pl/ Myślę, że to pomoże ci w podjęciu decyzji. Znajdziesz tutaj aktuale rankningi słuchawek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-12-2021, 20:06
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Tutaj https://idream.pl/beats.html warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji. Między innymi znajdziecie tam bowiem różnego rodzaju słuchawki. Uważam, że przede wszystkim warto stawiać na jakość oraz funkcjonalne rozwiązania, które faktycznie się sprawdzą.

Ostatnio edytowane przez kinka : 01-01-2022 o 20:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-01-2022, 23:56
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

Ja ostatnio kupilam sobie sluchawki Radon 610 od genesis i jestgem naprawde zaskoczona, super jakosc w dobrej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-01-2023, 16:26
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

W takim razie jeżeli będziecie szukali przede wszystkim dobrej jakości w zakresie słuchawek bezprzewodowych to na pewno warto będzie również sprawdzić ofertę przygotowaną przez producenta Manta u którego też są bardzo dobre propozycje w różnych wersjach. Przykładem jest m.in douszne bluetooth Manta MTWS004X, które mają sensor dotykowy, możliwość oddzielnego używania słuchawek oraz asystent głosowy Siri + Google. Opcja godna uwagi, pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-01-2023, 16:45
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

W poszukiwaniu dobrych słuchawek najlepiej wejść sobie na ranking - słuchawki bezprzewodowe wygłuszające Znajdziesz tam mnóstwo polecanych modeli. Wszystko zebrane w jednym miejscu więc możesz je bez trudu porównać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.