kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-08-2016, 13:49
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Projekt wnętrz - samodzielnie czy zatrudniać kogoś?

Co sądzicie o zatrudnieniu projektanta wnętrz?
Czy to dobry pomysł? Zastanawiam się czy to nie jest zbyt drogie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-08-2016, 19:53
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Myślę, że co do ceny można się dogadać. Mówisz jaki masz budżet i na pewno na tej podstawie coś tam taki projektant będzie w stanie wymyślić.
Aczkolwiek nie zaszkodzi zrobić rozeznania w tym temacie. Na przykład tutaj https://www.deconova.pl/pakiety/pakiet-medium/ zobacz sobie jakie są opcje różnych pakietów do wykorzystania.
Może takie rozwiązanie będzie dla ciebie odpowiednie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-12-2018, 09:09
kalinowska kalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 130
Domyślnie

Dokładnie, cena pewnie zależy od naszych oczekiwań, pewnie inaczej płaci się za projekt sypialni a inaczej kuchni, ale nie znam się na tym pewnie najlepiej pytać u źródła, mnie architekt robił salon i wyszło super, zamierzam jeszcze skorzystać z jego pomocy przy urządzaniu sypialni polecam każdemu, kto ma trochę grosza http://www.archidesign.com.pl/o-nas/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-01-2019, 06:02
kopca kopca is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 24
Domyślnie

My postawiliśmy na samodzielność. Nie wszystko od razu, ale małymi kroczkami urządzamy mieszkanko. Dużo większa satysfakcja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-02-2019, 08:13
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

U nas wszystko jest zrobione i zaprojektowane przez nas szkoda nam było kasy a jak się poczyta na tych wszystkich stronach to naprawdę swietne pomysły można znaleźć. Na przykład ja dzięki temu wpadłam na farbę betonową od Primacol Decorative - super to wygląda na ścianach. No i mam super wnętrza nie wydając majątku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-02-2019, 12:22
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Aranżacja wnętrza jest bardzo ważna. Dzięki niemu nadajemy mieszkaniu swoisty charakter, a jednocześnie wyrażamy w ten sposób siebie. Ja nie miałam do końca pomysłu, jak urządzić swoje własne M więc poratował mnie architekt wnętrz - https://zapparanzacje.pl/ . Jestem zadowolona, bo wcześniej zbadał moje potrzeby, pytał co mi się podoba, działał w oparciu o budżet, jakim dysponuje na remont. Wszystko sprawnie, fachowo i w miłej atmosferze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-02-2019, 13:07
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Jak chcesz mieć profesjonalne wnętrze to lepiej kogoś zatrudnij Zajrzyj sobie na przykład na stronę http://pixels.com.pl/. Znajdziesz tam ofertę firmy Pixels z Włocławka i ich wcześniejsze realizacje projektów wnętrz. Polecam się rozejrzeć na ich stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-03-2019, 12:55
majkel12 Mężczyzna majkel12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 12
Domyślnie

Wydaje mi się, że lepiej zatrudnić kogoś, kto się na tym zna, jakiegoś specjalistę - projektanta wnętrz, na przykład takiego jak https://interjo.pl/ . Zrobili projekt wnętrza dla mojego dobrego kolegi i naprawdę wyszło bardzo profesjonalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-09-2019, 13:04
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Polecam ofertę - aranżacja wnętrz Katowice
Profesjonaliści w tej branży z dużym doświadczeniem oraz wiedzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-10-2019, 13:48
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Moim zdaniem współpraca z projektantem wnętrza bardzo się opłaca. Przede wszystkim projektanci mają bardzo ciekawe pomysły na urządzenie wnętrza, o którym sami byśmy często nie pomyśleli. Jeśli szukacie projektanta, który zaprojektuje dla Was niebagatelne wnętrze to zerknijcie tutaj. To strona biura projektowego pani Joanny Kłusak, która oferuje klientom wykonanie projektu aranżacji wnętrz na najwyższym poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.