kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 25-03-2019, 17:17
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

zgadzam się z tym, że warto zapisać dziecko do takiej szkoły, w której ten dostęp do zajęć dodatkowych będzie ułatwiony. Tak jest w placówce, w której na co dzień uczy się mój Michał - w dwujęzycznej szkole Edison na Wilanowie w W-wie. Nie dość, że poziom jest odpowiednio wysoki to jeszcze ta oferta zajęć dodatkowych jest dość rozbudowana. Czesne ok, nauczyciele super no i ta atmosfera panująca na co dzień - pozytywna i taka wręcz rodzinna. Super!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 26-03-2019, 10:30
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

oo janczarka fajnie, że trafiłam na ten wpis bo właśnie zamierzam zapisać syna do tej szkoły Te Vizja. W kwietniu wybieramy się na dzień otwarty Czytałam sporo na temat tej placówki i w zasadzie odpowiada mi wszystko co proponują. Szkoda, że kiedyś nie było takich szkół
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 31-03-2019, 16:25
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

A w szkole wasze dzieci mają sporo zajęć dodatkowych? Jak wybieramy placówkę to na to też lepiej zwrócić uwagę. W prywatnych szkołach takich jak Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie są zapewnione dobre warunki do nauki dla dziecka, ale też sporo zajęć dodatkowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 10-04-2019, 17:30
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

W szkole niestety jest mało fajnych zajęć, które mogłyby rozwijać pasje naszego syna. Szymon od jakiegoś czasu bardzo interesuje się fotografią. Myślimy by zapisać go na zajecia dodatkowe z tej tematyki ale najpierw postanowiliśmy zakupić mu szerokokątny obiektyw nakładany na aparat w smartfonie. Zamówiliśmy go na https://clippo.pl/ za nieduże pieniądze. Szymon się mega ucieszył z tego prezentu. Fotografuje wszystko co popadnie. Czasami my z mężem pożyczamy clippo od niego i zabieramy na wycieczki. Świetne ujęcia wychodzą. Widzimy też dzięki temu, że warto inwestować w zainteresowania naszego dziecka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 27-05-2019, 12:37
winona winona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 19
Domyślnie

warto zapisać dzieci na angielski, aby od najwcześniejszych lat uczyły się języka obcego. moje chodzą na zajęcia do szkoły Berlitz i są zadowolone a to jest ważne, żeby języka uczyć się z przyjemnością, a nie z przymusu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 02-06-2019, 15:17
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Ostatnio miałam okazję przeczytać ten artykuł https://reporteryoung.pl/blog/108_ak...ia-sportu.html i powiem wam, że świetnym rozwiązaniem są różnego rodzaju zajęcia sportowe. Dzieci i młodzież powinny jak najwięcej się ruszać, być aktywni fizycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 25-06-2019, 12:24
sera33 Mężczyzna sera33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 57
Domyślnie

A co powiecie na nauka programowania z minecraftem. Myślicie, że warto zapisywać dziecko na tego typu zajęcia? Znalazłam takie coś na stronie: https://mindcloud.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 08-07-2019, 14:54
janosik Mężczyzna janosik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 18
Domyślnie

Cytat:
Napisał winona
warto zapisać dzieci na angielski, aby od najwcześniejszych lat uczyły się języka obcego. moje chodzą na zajęcia do szkoły Berlitz i są zadowolone a to jest ważne, żeby języka uczyć się z przyjemnością, a nie z przymusu

Dobra szkoła to faktycznie chyba podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 08-07-2019, 14:55
janosik Mężczyzna janosik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 18
Domyślnie

Cytat:
Napisał figa
zgadzam się z tym, że warto zapisać dziecko do takiej szkoły, w której ten dostęp do zajęć dodatkowych będzie ułatwiony. Tak jest w placówce, w której na co dzień uczy się mój Michał - w dwujęzycznej szkole Edison na Wilanowie w W-wie. Nie dość, że poziom jest odpowiednio wysoki to jeszcze ta oferta zajęć dodatkowych jest dość rozbudowana. Czesne ok, nauczyciele super no i ta atmosfera panująca na co dzień - pozytywna i taka wręcz rodzinna. Super!

Z drugiej strony jeśli chodzi o zajęcia dodatkowe, to moim zdaniem nic nie jest w stanie zastąpić czasu, jakie spędza z dzieckiem rodzic - tylko tak na prawdę, nie to, że tylko przy nim siedzi, ale po prostu się nim zajmuje ze 100% uwagą.
Zajrzyjcie sobie tutaj na pomoce logopedyczne https://juniora.pl/ - może coś was zainspiruje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 09-07-2019, 22:57
piotrr87 Mężczyzna piotrr87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja staram się zainteresować moje dzieci różnego rodzaju książkami i grami edukacyjnymi. Odkryłem dzięki stronie http://swiatzabawekonline.com.pl/ że ma to duży wpływ na ich rozwój, więc chcę im pomóc poprzez zabawę, by miały kiedyś łatwiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.