kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-04-2019, 10:23
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie endermologia

W celu uzyskania zoptymalizowania efektów, prosimy o włączenie do zabiegów preparatów antycellulitowych, ale przypominamy, że stosować je należy dopiero po wykonanym zabiegu! skinmedwroclaw.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-04-2019, 19:56
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 626
Domyślnie

Jak ktoś chce się pozbyć cellulitu to zdecydowanie warto sie na te zabiegi wybrać - https://klinikamiracki.pl/alidya/ one dają super efekt, ogromna różnica jest jak się zrobi całą serię. Mi tak treningi i dieta nie pomogły jak te zabiegi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-05-2019, 19:38
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Ostatnio coraz więcej kobiet mówi o endermologi. Nawet moje koleżanki korzystają z tego typu zabiegów. Grunt to wybrać sprawdzoną klinikę, gdzie wykonają nam zabiegi tego typu. Ja sama myślę o https://jadoreinstytut.com/warszawa/.../endermologia/ ze względu na przystepne ceny i bardzo pochlebne opinie klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-02-2023, 19:37
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Jak najbardziej warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, jeśli chcielibyście się skutecznie uporać z problemem cellulitu i tkanki tłuszczowej której w żaden inny sposób nie jesteście się w stanie pozbyć. Tym bardziej, że endermologia cieszy się coraz większą popularność ponieważ pomaga w odbudowie skóry, pozbycia się właśnie cellulitu i ujędrniania. Jeśli w Rzeszowie chcesz poddać się takim zabiegom to w klinice Denimal skorzystasz z pomocy eendermologii LPG Alliance https://denimal.pl/endermologia-lpg-alliance/ która daje w pełni zadowalające efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-03-2023, 16:45
willa12's Avatar
willa12 willa12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Miasto: Krosno
Posty: 4
Domyślnie

Koleżanka była na takim zabiegu i faktycznie widać efekty. Także warto rozważyć endermologię. Znacznie poprawia sylwetkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.