kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 18-07-2016, 12:04
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja zawsze zaczynam do zrobienia sobie kawy. Bez tego nie byłabym w stanie nic zrobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-08-2016, 15:54
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Ja też zaczynam dzień od kawy. Ale ostatnio słyszę rożne opinie. Magnez objawy niedoboru jakie są? Wiem kawa go wypłukuje, ale po czym poznać że mam go w organizmie za mało? A może od razu iść do apteki i kupić tabletki z magnezem i je łykać zapobiegawczo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 19-12-2017, 11:24
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

U nas ta która pierwsza wchodzi do pracy to uruchamia ekspres do kawy http://yazamco.com.pl/ekspresy-do-kawy.html Jest to bardzo wydajny ekspres, obsługuje na raz większa ilość pracowników. Tak więc cały dział zaczyna dzień od filiżanki kawy o dobrym delikatnym smaku. Śmiejemy się że ten co wymyślił ekspresy do kawy dla biura zasługuje na najwyższe odznaczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 16-08-2021, 06:45
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Mój dzień też się zaczyna od budzika I powiem wam, że wcale nie tak łatwo było mi znaleźć fajny, porządny budzik. Tym bardziej ciesze się, że udało mi się znaleźć stronę https://zaslodko-zaslono.pl/ na ktorej znalazłam testy różnych sprzętów do domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 17-08-2021, 14:42
bejbix bejbix is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 15
Domyślnie

dzięki za cenne wskazówki z całą pewnością się mi przydają.
_____________
sponsoring portal
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 18-08-2021, 14:29
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Kiedyś malowałam się i układałam włosy. Dzisiaj wystarczy mi miła informacja, że tak naprawdę nie muszę nic, bo mam założone rzęsy 6d . I to już robi efekt, więc w sumie nie muszę się martwić, że nie uda mi się dobrze wyglądać. Rozumiecie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 18-08-2021, 16:46
Jacokaco88 Jacokaco88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

A jakie to jest tak ogólnie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 29-08-2021, 09:02
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Jak każdy dzień zaczynam w ten sam sposób. Idę do kuchni i uruchamiam ekspres do kawy. Nie wyobrażam sobie inaczej. Jestem kawoszem i to właśnie jej smak ma dla mnie ogromne znaczenie. Dlatego staram się kupować kawę najwyższej jakości czyli taką prosto z palarni. Fajny artykuł na temat kawy właśnie znalazłam na https://kutno.net.pl/lifestyle/palar...LYKMz6ut1O32Pq .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 31-08-2021, 09:51
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Cos tam zjem, ogarne się lekko i makijaż robie. Generalnie to ostatnio mam ochotę pójść do jakiegoś dobrego makijażysty. Bardzo polecano mi https://www.poczuciepiekna.pl/. Tam oferują makijaż bardzo dobrej jakości. Mają do tego talent.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 31-08-2021, 13:24
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Szukając herbaty idealnej, warto jest pomyśleć o tym wszystkim na czym Ci najbardziej zależy - znalezieniu smaku i aromatu z najwyższej półki. Jakość ma tu ogromne znaczenie, więc przy wyborze dobrego naparu nie powinno być pośpiechu czy niepewności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.