kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 22-02-2022, 14:01
Marlenka555 Marlenka555 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 36
Domyślnie

Hejka, A Ty Grenlandia czym miałaś powiększane usta w Magicznej Klinice, bo sie właśnie chce wybrać ze względu na te promocje, które mają, bardzo się to opłaca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 23-02-2022, 09:04
Grenlandia Grenlandia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 73
Domyślnie

Hej Tak, miałam tutaj powiększane i tak chodzę co jakiś czas na powiększanie ust Godni polecenia lekarze, często można trafić na jakieś promocje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 23-02-2022, 16:56
Marlenka555 Marlenka555 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grenlandia
Hej Tak, miałam tutaj powiększane i tak chodzę co jakiś czas na powiększanie ust Godni polecenia lekarze, często można trafić na jakieś promocje

Właśnie chciałam dopytać, czy pracują tutaj lekarze. Ulżyło mi generalnie, bo bardzo mi zależało na tym by zabiegi były wykonywane przez lekarzy, a nie przez osoby, które zabiegów wykonywać nie powinny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 27-02-2022, 21:13
Grenlandia Grenlandia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 73
Domyślnie

Dokładnie. Poza tym podczas takich zabiegów dochodzi do przerwania powłok skórnych. Jest po prostu już ingerencja swego rodzaju. A kiedy idziesz na zabieg ? Czy jesteś już po ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 28-02-2022, 12:07
Marlenka555 Marlenka555 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 36
Domyślnie

Tak Jestem już po zabiegu. Miałam powiększane usta kwasem Juvederm, 1ml na całe usta. jest może mały siniaczek, ale warto było. Lekka opuchlizna również, która jest rzeczą normalną. Usta wyglądają pięknie a do tego wszystkiego jeszcze piękne nawilżenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 28-02-2022, 14:27
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

No ja to wam powiem że do gabinetu medycyny estetycznej szukam wygodnej odzieży medycznej, jakieś polecacie oferty? Ta https://odziezdlamedyka.pl/11-odziez-medyczna-damska wpadła mi w oko jak przeglądałam oferty i nie wykluczam że właśnie tam zamówię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 28-02-2022, 20:19
Grenlandia Grenlandia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 73
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marlenka555
Tak Jestem już po zabiegu. Miałam powiększane usta kwasem Juvederm, 1ml na całe usta. jest może mały siniaczek, ale warto było. Lekka opuchlizna również, która jest rzeczą normalną. Usta wyglądają pięknie a do tego wszystkiego jeszcze piękne nawilżenie.

Siniaczki owszem. Potem schodzi to oczywiście. Poza tym Magiczna Klinika jest sprawdzonym miejscem. Nie spotkałam się jeszcze z opinią by np któraś z dziewczyn miałą grudki w ustach po ostrzyknięciu :/ W innych miejscach takie sytuacje były.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 09-03-2022, 23:40
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grenlandia
Siniaczki owszem. Potem schodzi to oczywiście. Poza tym Magiczna Klinika jest sprawdzonym miejscem. Nie spotkałam się jeszcze z opinią by np któraś z dziewczyn miałą grudki w ustach po ostrzyknięciu :/ W innych miejscach takie sytuacje były.

No też właśnie widzę same pozytywne opinie o MK! Kwestia tego, że pracują tam lekarze jest dla mnie ważna, bo tylko lekarzowi bym zaufała. Może i ja powiększę usta? Mam ich kompleks od jakiegoś czasu...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 10-03-2022, 00:50
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Widzę, że nie tylko ja jestem zadowolona z Magicznej Kliniki heh. Kochane, zapisujcie się na Wasze wymarzone zabiegi, bo widzę na stronie MK, że są one teraz w bardzo dobrych cenach!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 12-03-2022, 01:02
Laje10 Laje10 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 28
Domyślnie

Też mogę Ci polecić miejsce jakim jest https://www.magicznaklinika.pl/ . Znam je z własnego doświadczenia, miałam wykonywany tutaj zabieg usuwania cieni pod oczami i efekt jest rewelacyjny! Musicie też sobie sprawdzić taki efekt!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.