kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-12-2021, 17:41
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Magiczna Klinika jest sprawdzona, śmiało się można do nich zapisać. Ceny mają dobre, bardzo promocyjne, jak na tego typu nowoczesne zabiegi, co więcej potrafią fachowo doradzić, co też jest dużym plusem. Mnie interesuje głęboka mezoterapia na zmarszczki. Co uważacie? Warto? Może ktoś się poddał takiemu zabiegowi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-01-2022, 15:11
oleckaa oleckaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 10
Domyślnie

A właśnie zastanawiałam się nad inwestycją w jakiś zabieg. Mezoterapia mnie interesuje, ale trochę się boje igieł, więc nie wiem, czy bym nie spanikowała i zrobiła z siebie debila Śledzę MK na faceboku i muszę przyznać, że sa bardzo aktywni, zaskakuje mnie ta szczerość na profilu, że pokazują zdjęcia przed i po i czasami nawet mierzą się z krytyką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 01-01-2022, 15:37
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Tez mezoterapia? Nie jest to chyba taki straszy zabieg nawet jak wykorzystuje się do niego igły. Ja obczaiłam na youtube jak to wygląda, zajrzyj i przestaniesz się bać. Kiedy zapisujesz się na konsultacje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 03-01-2022, 02:56
oleckaa oleckaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 10
Domyślnie

Może i masz racje, że to nic takiego strasznego, ja sobie zaraz nawyobrazam nie wiadomo co ;D Na zabieg jakiś na pewno się zdecyduję, w sumie zależy co lekarz doradzi, może coś całkowicie innego, niż ta mezoterapia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 18-01-2022, 10:03
miszelka miszelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 9
Domyślnie

Wiadomo, lekarz musi podjąć decyzję, jaki zabieg będzie dla nas najlepszy. Ja się zbieram, żeby się zapisać na konsultację, bo chciałabym nieco poprawić jędrność skóry, widzę juz pierwsze oznaki starzenia. Jakie macie propozycje? Co u Was się sprawdziło??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 23-01-2022, 15:43
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

W tym wypadku negocjacja umów medycznych może być bardzo znacząca. Dlatego warto zainwestować w kancelarię, która się tym zajmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-01-2022, 10:01
oleckaa oleckaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał miszelka
Wiadomo, lekarz musi podjąć decyzję, jaki zabieg będzie dla nas najlepszy. Ja się zbieram, żeby się zapisać na konsultację, bo chciałabym nieco poprawić jędrność skóry, widzę juz pierwsze oznaki starzenia. Jakie macie propozycje? Co u Was się sprawdziło??

No mi się wydaje, że właśnie mezoterapia byłaby odpowiednia, ale wiesz... zależy jak bardzo zaawansowany jest problem i w ogóle. Ważne jest to, aby wybrać dobrego lekarza medycyny estetycznej, który po prostu doradzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 26-01-2022, 11:31
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Miejsce idealne na drobne zabiegi medycyny estetycznej moim zdaniem, dzięki temu można zadbać o siebie, ale też nie wydawać nie wiadomo ile kasy. Jak wiadomo zabiegi potrafią być bardzo drogie, a większość z nich trzeba powtarzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 31-01-2022, 11:25
miszelka miszelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 9
Domyślnie

Mam nadzieję, że zabiegi przyniosą dobre efekty, liczę na to, bo widzę, że moja skóra nie jest już tak napięta i jędrna jak kiedyś. Nie wiem ja jakość chyba nie mogę pogodzi się z upływającym czasem. jak to u Was wygląda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-02-2022, 09:42
Grenlandia Grenlandia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 73
Domyślnie

jak najbardziej warto umówić się tutaj na wizytę Personel jest w porządku, wszystko jest urządzone estetycznie. Wszelkie standardy higieny czy teraz w czasie covidu są zachowane. Poza tym pracują na bardzo dobrych prepatach jak chociażby Filorga czy Stylage
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.