kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-08-2015, 16:50
bbompa bbompa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie wilgotna łazienka

Witam

Mam taki problem z łazienką. Na ścianach wyszła mi wilgoć. A że łazienka ma już swoje lata to chcemy w najbliższej przyszłości ją wyremontować. Powiedzcie czy przed remontem trzeba wysuszyć te ściany czy skuć cały tynk i wtedy wstawić jakiś osuszacz do środka i wysuszyć?? A druga sprawa skąd taki osuszacz wziąć?? Pewnie taniej i lepiej wypożyczyć niż od razu kupować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-08-2015, 22:36
Lola Lola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domyślnie

Jeśli grzyb jest naprawdę rozległy, to pewnie nie obędzie się bez kucia tynku i potraktowania ścian chemią... osuszacz też się przyda, żeby w trakcie remontu i po remoncie była jak najmniejsza wilgoć. Poza tym, trzeba zadbać o sprawną wentylację. Zazwyczaj, jeśli jest dobra wentylacja, to nie ma mowy o tym, żeby rozwinął się jakikolwiek grzyb na ścianach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-08-2015, 09:13
Gretkia Gretkia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 5
Domyślnie

myślę, że kłucie tynku nie musi być konieczne, ponieważ są na to preparaty gdzie likwidują grzyba później możesz sobie zakupić taki osuszacz ścian na chwile wstawisz nie wiem na ile, ale szybko idzie wysuszyć pomieszczenie. Możesz ewentualnie zamówić ekipę, która się tym zajmuję zrobią to odpowiednie doradzą co z tym zrobić. Najważniejsze musisz pierwsze pozbyć się czynnika wilgoci i grzyba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-08-2015, 12:47
loczek77 loczek77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja też polecam ze swojej strony taki osuszacz powietrza. My ostatnio do pokoju dzieci wstawiliśmy taki osuszacz, kupiliśmy w autoryzowanej placówce dystrybutora takich osuszaczy – WaterSmile i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sprawdźcie sobie ofertę na tej stronie http://www.osuszacze.watersmile.pl/sprzedaz/ i poczytajcie o działaniu takich osuszaczy – ja ze swojej strony jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-08-2015, 14:17
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A to daje w ogóle efekty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-08-2015, 17:06
cyprys99 cyprys99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał bbompa
Witam

Mam taki problem z łazienką. Na ścianach wyszła mi wilgoć. A że łazienka ma już swoje lata to chcemy w najbliższej przyszłości ją wyremontować. Powiedzcie czy przed remontem trzeba wysuszyć te ściany czy skuć cały tynk i wtedy wstawić jakiś osuszacz do środka i wysuszyć?? A druga sprawa skąd taki osuszacz wziąć?? Pewnie taniej i lepiej wypożyczyć niż od razu kupować.

Trudno tak dokładnie w sposób zdalny ocenić jak wygląda sytuacja w Twojej łazience, ale jak macie problemy ze zbyt wilgotnym powietrzem i zawilgoceniami na ścianach to może warto rozważyć zakup takiego osuszacza. Łazienka to nie jest duże pomieszczenie, więc wystarczy do tego jakiś niewielki model. Takich urządzeń chyba najlepiej szukać w internecie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-08-2015, 11:37
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Takie duże problemy to chyba w starych domach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-08-2015, 13:48
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

A skąd! Po prostu dzieje się tak w źle izolowanych ścianach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-08-2015, 13:51
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Nie tylko. To wina złej wentylacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-09-2015, 23:58
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Tak najlepiej wysuszyć ściany bo na mokrej nic nie zdziałasz. W przyszłosci zadbaj o lepszą wentylację i zainwestuj w taki http://www.pochlaniaczewilgoci.pl/po...i-kontenerowe/ pochłaniacz wilgoci to naprawdę dużo daje w takim pomieszceniu a majątku nie kosztuje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.