kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 15-09-2021, 09:17
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Według mnie sklepem online z bielizną nocną wartym sprawdzenia jest Lovita.pl w mojej opinii to zdecydowanie jeden z najlepszych sklepów internetowych z piękną i bardzo dobrze wykonana bielizną damską, która zaskoczy Waszego partnera, ale też są propozycje na co dzień, czy do uprawiania sportu. Pozdrawiam no i czekamy na kolejne odpowiedzi oraz twoją opinię co do samego wyboru
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 17-09-2021, 14:33
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Jeśli chodzi o mnie, to powiem wam, że ja najczęściej tego typu zakupy zamawiam przez internet. Moim zdaniem, w sieci można znaleźć naprawdę wiele interesujących propozycji w całkiem atrakcyjnych cenach. Ostatnio trafiłam na stronę bardzo ciekawego sklepu mianowicie https://milenabielizna.pl/124-biusto...onkowe-triumph polecam wam tam zajrzeć, bo mają naprawdę sporo pięknych biustonoszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 30-09-2021, 23:25
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 195
Domyślnie

Bielizna w mojej opinii przede wszystkim powinna być praktyczna, jednak warto aby podkreślała naszą figurę i też dobrze się prezentowała. Ja natomiast bieliznę zamawiam w sieci, bo mogę trafić na niezłe okazje. Ogólnie ciekawie przygotowaną ofertę ma sklep https://mybra.pl/pol_m_Maxi-Triumph-2094.html , który polecam sprawdzić jeśli kierujecie się podobnymi zasadami jak ja co do ich wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 08-10-2021, 12:22
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 566
Domyślnie

Cytat:
Napisał ami_dudek
Ostatnio bardzo spodobały mi się takie majtki damskie: .gorteks.com.pl/product-pol-1146-Alexis-F-figi.]gorteks.com.pl/product-pol-1146-Alexis-F-figi.html. Szukam właśnie jasnych modeli bo mam wiele jasnych sukienek i spodni. Myślicie, że będą pasować?

Fajne modele, ale jakby te majtki nie pasowały zajrzyj na stronę https://pl.linaise-b2b.com
tam na prezent dla żony znalazłem fajne modele.


Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 14-11-2021, 20:10
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Według mnie jednak szukając pięknej i ładnie wykonanej bielizny to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Lovita https://lovita.pl/ w mojej opinii zdecydowanie jeden z ciekawszych sklepów z piękną bielizną nocną w nowoczesnym wydaniu zarówno koszule, body, pończochy i wiele, wiele innych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 16-11-2021, 09:04
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 242
Domyślnie

Mnie osobiście wydaje się, że warto zwrócić uwagę na firmę charlotterouge.com, ponieważ tam można kupić coś zmysłowego, ale i jednocześnie komfortowego i w dobrej cenie. Nawet dostępne są tam staniki dla nastolatek - ogólnie wybór mają szeroki i zróżnicowany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 16-11-2021, 20:25
Dewontix41 Dewontix41 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie

Uważacie że dobrze będzie się rozmawiało na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 30-11-2021, 15:53
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 125
Domyślnie

Szukając pięknych propozycji w zakresie bielizny nocnej to tutaj zdecydowanie jestem za Maybella.pl sklep w którym będziecie mogli liczyć na dobrą jakość, profesjonalne podejście i różnorodność zestawień jeśli chodzi o kolory, kroje i jednocześnie licząc na fajne ceny, będziecie zachwycone!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 01-12-2021, 07:40
Olka_75 Olka_75 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 67
Domyślnie

Piękne komplety koronkowej bielizny zamawiam zawsze ze strony https://parine.pl/collections/damska...ncka-koronkowa. Nigdy nie zawiodła mnie ich jakość i wykonanie. Są po prostu przepiękne i zdecydowanie dodają pewności siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 05-04-2022, 08:28
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Polecam sklep online Valetta to opcja godna uwagi, jeżeli zależy Wam na jakości i ciekawych propozycjach ładnej bielizny. W ich przypadku można liczyć na uczciwe podejście, dotrzymanie terminów tak jak to jest w regulaminie i myślę, że bez problemów także zmieścicie się w swoim budżecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.