kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Wydarzenia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-04-2018, 08:02
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Jak chce się kredyt dla biznesu to chyba przede wszystkim powinno się udać z tym do banku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 05-05-2018, 21:38
anneta098 anneta098 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 41
Domyślnie

Dokładnie tak. Firma powinna szukać kredytów w banku. Raifeisen proponuje firmom kredyt obrotowy bez zabezpieczeń. Nie trzeba żadnych gwarancji bo jedyną jest gwarancja BGK
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 06-05-2018, 11:55
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Nie warto zaczynać własnej dziallności od kredytu i to w banku który nalicza wysokie odsetki. Ja bym szukała takich rozwiązań jak to https://leasinglaptopa.pl/Dell_XPS_1...f-779a5e7a6648 Korzysta się z leasingu i bierze się potrzebną dla firrmy ilość laptopów i następnie wrzuca w koszta utrzymania firmy. To bardzo opłacalna i pozwalająca na oszczędność propozycja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 14-05-2018, 12:49
Kremik Kremik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

A co powiecie na temat rozwiązania jakim jest kredyt samochodowy? Ostatnio na stronie https://www.habza.com.pl/kredyty-dla...t-samochodowy/ znalazłem wydaje mi się, naprawdę bardzo dobrą ofertę, jednak zastanawiam się czy takie rozwiązanie będzie dla mnie ciekawą opcją. Chętnie posłucham osób, które miały styczność z takim finansowaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-06-2018, 09:57
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

ciekawa ofertę takich pozyczek dla biznesu znajdziecie tez w ofercie firmy Kredyt123. Korzystałam już wiele razy i zawsze wszystko było ok. Uczciwe warunki, szybka decyzja i raty dogodne do sppłaty. Uwazam, ze maja obecnie jedna z lepszych ofert na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 09-06-2018, 13:58
wojciech43 Mężczyzna wojciech43 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 1
Domyślnie

Kiedyś interesowałem się kredytami i mogę stwierdzić że banki bardzo często dają kredyty firmom. Gorzej jest z osobami fizycznymi.

____________________________________________
AasaDlaBiznesu.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-08-2018, 15:41
DoradcaKredytmarket DoradcaKredytmarket is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 3
Domyślnie

Dzień dobry,
przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 12 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,9% w skali roku. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 22-09-2019, 12:22
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Na tej stronie jest o tym napisane mozna sie duzo dowiedzieć http://www.mocpotencji.pl/kto-moze-a...zywac-kamagry/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 21-01-2020, 05:38
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Nie jest łatwo otrzymać kredyt dla biznesu i dlatego polecam Wam, żebyście nie głowili się nad tym jaka oferta kredytu jest najlepsza, bo niewykluczone, ze w ogóle jej nie otrzymacie i stracicie dużo czasu. Złóżcie wnioski w kilkunastu bankach i wybierzcie spośród tych, które chcą udzielić Wam kredytu. Polecam też zajrzeć tu http://chatanosacza.pl/ , to istna kopalnia wiedzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 04-02-2020, 08:40
Filipo90 Filipo90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 3
Domyślnie

Myślę, że w takim przypadku idealnie sprawdzą się chwilówki ratalne. Sam nie raz korzystałem z takiego rozwiązania i bardzo je sobie cenię jeśli mam jakieś nieprzewidziane wydatki, bo często to tak naprawdę moje jedyne wyjście z sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.