kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 17-12-2018, 18:19
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Ja raczej całą zimę spędzam w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 28-12-2018, 15:32
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 280
Domyślnie

Ferie to dla całej mojej rodziny czas na białe szaleństwo. Z uwagi na warunki atmosferyczne panujące w Polsce zawsze planujemy wyjazdy zagraniczne by mieć możliwość skorzystania z uroków zimy. Na narty jeździmy do Bukowel lub Kopaonik z Wytwórnią Wypraw, Biuro to, to świetny organizator tych wyjazdów, dający nam na wyjeździe dużą swobodę, a jednocześnie dbający o naszą wygodę i dowóz codzienny do stoków. Wracamy zawsze bardzo zadowoleni, z rewelacyjną energią i optymizmem, który dzięki ruchowi na świeżym powietrzu napędza nas do działania po powrocie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 28-12-2018, 20:13
kiczek kiczek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 34
Domyślnie

Moje dzieci uwielbiają góry więc staramy się często tam jeździć. Teraz sylwester w Zakopanym a później ferie w Wiśle. Teraz planujemy jeszcze odwiedzić nowo otwarty park koło Zakopanego https://zbojeckilasvegas.pl/ podobno jest bardzo dużo atrakcji a to zawsze urozmaica takie wyjazdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 02-01-2019, 10:17
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

a co powiecie na zimowy wypoczynek na Mazurach ? Ja w lutym wybieram się z rodzinką do miejscowości Guzowy Piec i zatrzymamy się w ośrodku Bajkowy Zakątek. Byłam tam już na majówce rok temu, fajne warunki, sympatyczna obsługa i rozsądne ceny. Na miejscu jest też sporo atrakcji dla kązdego. No i sama ta obecność lasów o jezior robi wrażenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 02-01-2019, 11:51
mona00 mona00 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 2
Domyślnie

ja w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 02-01-2019, 12:46
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Moje dzieciaki nie lubią sportów zimowych dlatego u nas wyjazdy na narty odpadają. Zastanawiam się nad rodzinnymi feriami nad morzem w Primaverze https://www.primaveraspa.pl/cennik-p...d-morzem-2019/ . Na miejscu jest bardzo dużo atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych, można korzystać z parku wodnego bez ograniczeń, ponadto jest też sporo aktywności dla rodziców więc to idealny wypoczynek dla całej rodziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 07-01-2019, 15:17
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Niektórym to chyba ferie się już zaczynają prawda?
Jak nie macie jeszcze o dziwo planów, to ja polecam sprawdzić https://www.apart-center.pl/
tutaj jeszcze może się znaleźć jakiś fajny apartament, w niewielkiej cenie. Ja uważam, że takie wypady choćby na weekend to bardzo dobra inicjatywa dla odpoczynku, możecie zabrać znajomych czy kogoś z rodziny, apartamenty są bardzo przestronne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 21-02-2019, 11:40
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Planuje w tym miesiącu pojechać na narty z chłopakiem i szukam dobrych gogli narciarskich. Moja znajoma poleciła mi zestaw gogle arctica g-111b z wymienną szybą i zastanawiam się nad ich zakupem. Chciałabym jednak zapytać czy może ktoś z Was posiada ten model albo ma do polecenia jakieś inne gogle narciarskie? Z góry dziękuję za wszystkie rady!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 01-03-2019, 10:46
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Nam już ferie zimowe już dawno minęły, ale jakby tak wiosnę w górach przywitać? Może to dobre rozwiązanie dla tych co niestety nie mogli skorzystać z ferii? Jak szukacie w związku z tym dobrego noclegu, to wejdźcie na przeglądarkę https://www.visitzakopane.pl/ , tutaj jest mnóstwo fajnych apartamentów, każdy znajdzie idealne miejsce dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 18-03-2019, 16:47
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Ferie moga byc czasem nie tylko zabawy ale też i nauki czegoś pożytecznego na przykład podczas ferii w Bolesławcu tutaj https://twojrobot.pl/miasto/boleslawiec/ Dziecko może uczyc się robotyki oraz programowania, jak dla mnie jest to świetny pomysł i warto z niego skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.