kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 13-06-2019, 11:06
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 488
Domyślnie

Na odchudzanie najlepszy jest ruch i zbilansowana dieta. Uważam, że warto też wziąć pod uwagę wykonywane ćwiczenia i czy robimy je dobrze i w odpowiednich ilościach. Tutaj: https://www.marbo-sport.pl/Orbitrek-...o-pol-150.html macie poradnik, jak korzystać najlepiej z orbiterka, czyli sprzętu siłowego Są tam informacje jak ćwiczyć aby schudnąć przed wakacjami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 14-06-2019, 10:02
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Jeszcze przy okazji zostawię namiar na stronę https://strefa-ruchu.com.pl/ , gdzie również można poczytać sobie o ćwiczeniach które można wykonywać czy to w domu, czy na siłowni. Jeśli ktoś jest sceptyczny to może te artykuły zachęcą go do większej dbałości o swoje ciało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 17-06-2019, 11:08
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

A myslałeś o tym by przy uprawianiu sportu zainwestować w jakieś dobre odzywki ? Widziałam że tutaj http://www.activlab.pl/pl/c/Aminokwasy/59 mają ich dość duży wybór. Wydaje mi się, że efekty były by lepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 17-06-2019, 21:45
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

wiesz co, ja ostatnio postanowiłam dokupić sobie do mojej domowej siłowni drabinkę i jestem mega zadowolona.

Ostatnio edytowane przez inka : 30-06-2019 o 22:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 29-06-2019, 10:50
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 342
Domyślnie

Ogólnie trening siłowy okazuje się bardzo skuteczny w kształtowaniu sylwetki również jeśli chodzi o kobiety, więc sądzę, że warto się na taką siłownię zapisać. A w każdym mieście znajdzie się jakaś dobra siłownia grodzisk wlkp ma na przykład świetną siłownię Gymworld na ulicy Nowej 27. Jeśli mieszkacie właśnie w tym mieście lub okolicach, to z czystym sumieniem polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 01-07-2019, 08:34
Melissa03 Melissa03 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 11
Domyślnie

Jeśli chcesz zacząć ćwiczyć na siłowni, a nie masz wystarczająco czasu to może warto skorzystać z pomocy trenera? Raczej na siłowniach są takie osoby, które pomagają i tłumaczą jak ćwiczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 02-07-2019, 06:01
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Ja stosuję między innymi odżywki białkowe, bo pozwalają one na uzupełnienie zapotrzebowania na białko + w moim przypadku znacząco poprawiają regenerację po treningu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 04-07-2019, 08:20
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

Wydaje mi się, że każdy moment jest dobry, żeby zapisać się na siłownię. Musicie zaopatrzyć się tylko w odpowiedni strój oraz karnet. Warto rozejrzeć się również i sprawdzić torby fitness Taka dobra i porządna torba zawsze przyda się w domu. Świetnie nadaje się również na większe wyjazdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 04-07-2019, 10:21
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 990
Domyślnie

Kocham silownie! Bywam na niej 5 razy w tygodniu, zaczelam ćwiczyc przed slubem i juz ztak zostalo 5 lat Ostatnio nawet kupilam soebie wlasne ketle z oferty sklepu https://sklep.fitnessleon.pl/kategor...bell-12-20-kg/ , mysle ,ze to super sprwa A wy jakie ćwiczenia najbardziej lubicie? Widzialam tez ,ze u nas na silce trenuja z workami !!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 08-07-2019, 12:39
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie

Chodzenie na siłownie czy fitness jest super. Wiadomo, że każda forma ruchu jest dobra dla zdrowia. Osoby początkujące na siłowni zawsze mają jednak problem z wyborem odpowiedniego stroju. Jeśli nie wiecie w co się ubrać na siłownie zajrzyjcie na stronę https://www.energym.com.pl/enerlife,...-lub-fitness-e . Tu znajdziecie podpowiedzi jak wybrać dobry i wygodny strój do ćwiczeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.