kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 14-06-2019, 16:03
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Nie wiem czy miałyście okazję używać którejś z tych maseczek Shangpree? Jeśli nie to koniecznie wypróbujcie, różne są rodzaje. Ja sobie z siostrą zamówiłam taki zestaw 5 sztuk https://aurashop.pl/produkt/shangpre...edwab-5-sztuk/ i urządziłyśmy sobie domowy salon. A po użyciu to czułyśmy się jakbyśmy od kosmetyczki wyszły. Rewelka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 15-10-2020, 18:52
magnolia's Avatar
magnolia magnolia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 32
Domyślnie

Ja kompleksowo dbam o cerę, stosując poza odpowiednimi kremami również suplementację. Dzięki temu jestem pewna, że moja cera jest w najlepszej możliwej kondycji. Z suplementacji postawiłam na markę Idunna dostępną Rossmannie i jestem naprawdę zadowolona. Suplementy pomagają też w walce z wolnymi rodnikami, o czym więcej możecie poczytać tutaj - https://www.idunna.pl/vademecum-wolne-rodniki. Myślę, że kombinacja krem+odpowiednio dobrane suplementy w wielu przypadkach może się okazać prawdziwym sukcesem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 30-10-2020, 11:47
Lililulu Lililulu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 209
Domyślnie

Na cere bardzo dobrze wpływa olej z wiesiołka. Ja od jakiś dwuch miesiecy biorę oeparol - to olej w kapsułakch. Świetnie nawilzża i wygładza cere. Wcześniej miałąm dośc duzy probvlem z przesuszaniem sie skóry, a teraz jak zrobiło się zimno to juz całkiem skóra była sucha. Odkąd biorę oeparol problem zniknął
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 31-10-2020, 19:43
dawidmaj Mężczyzna dawidmaj is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

Coraz popularniejsze stają się kosmetyki naturalne z dodatkiem olejków konopnych https://biocanmed.com/pl/kat/beauty-care-pl/ ale nic dziwnego, skoro mają bardzo dobry wpływ na naszą skórę. Wiele kosmetyków na bazie CBD jest dostępnych do pielęgnacji cery.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 23-11-2020, 09:54
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domyślnie

Polecam wybrać się do dermatologa. Taki specjalista może wystawić receptę także na leki na zamówienie. Bardzo często są pomocne przy poważnych problemach z cerą. Wiem, że taką receptę bez problemu zrealizujesz w aptekach sieci DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 28-04-2021, 11:57
Domisia. Domisia. is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 90
Domyślnie

Na co dzień zwracam bardzo dużą uwagę na moją cerę i to, jakie kosmetyki jej sprzyjają. Jeśli szukacie fajnego i wygładzającego produkty to serum od Mohani, które znajdziecie na https://www.helfy.pl/pl/products/wyg...hani-3108.html będzie dobrym wyborem Do tego nawilża i reguluje wydzielanie sebum, dlatego super sprawdzi się do skór problematycznych i mieszanych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 13-07-2021, 21:27
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A skoro już mowa tutaj o pielęgnacji cery, to jaki jest Wasz najlepszy, domowy sposób na rozszerzone pory? Ja ostatnio czytałam gdzieś, że świetnie sprawdza się maseczka z białka oraz cytryny. Czy ktoś z Was próbował może tego sposobu? I jak wrażenia? Czy rzeczywiście Wasza cera po takiej masce lepiej wyglądała? A może znacie inne naturalne sposoby na poradzenie sobie z rozszerzonymi porami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 22-07-2021, 20:35
koraliczkowa koraliczkowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 75
Domyślnie

ja trafiłam ostatnio na super owocowa maskę power wit.c w płacie z serum aktywatorem z Bielendy świetnie się wchłania i pobudza oraz rozświetla twarz dostarcza skórze bombę składników nawilżających a do tego fajnie zapakowane na raz nic nie wysycha a i cena niska.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 26-07-2021, 12:50
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Zadbana skóra twarzy to bez wątpienia coś, na co szczególnie warto zwrócić uwagę. To co ma szczególne znaczenie w tym obszarze to zadbanie o odpowiednio dobrane kosmetyki, które dadzą Ci szansę na jak najlepsze i najbardziej promienne wykończenie Twojej cery. Może maska nakładana regularnie będzie tym, co postawi kropkę nad i? Warto sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 02-08-2021, 17:35
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

pielęgnacja skóry powinna być dopasowana do konkretnego jej rodzaju. Ja stawiam przede wszystkim na produkty z dobrym składem, o działaniu przeciwzmarszczkowym. Od jakiegoś czasu kupuję tylko kosmetyki z serii Organic Gold Eveline Cosmetics. Regenerują, odzywiają, nawilżają a jednocześnie niwelują widoczność zmarszczek np tych w okolicach oczu i ust.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.