kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-10-2020, 09:24
madonna madonna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 67
Domyślnie nietypowe okna

Budując dom warto postawić na jakość wykonania wykończenia. Po zakończonej budowie jest spory bałagan i ciężko samemu posprzątać, dlatego warto zatrudnić do tego firmę. Nie są to wielkie koszty a pozwalają zaoszczędzić sporo czasu. Zawsze największy problem sprawiają okna . Wiadomo w przypadku okna nietypowego cennik wygląda trochę inaczej niż w przypadku standardowego okna, ale myślę że warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-10-2020, 11:15
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

W mojej opinii natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości stolarki okiennej i jednocześnie mieszkanie w Poznaniu, czy okolicach to warto wziąć pod uwagę firmę Domega https://domega.pl/ w przypadku której możecie liczyć na wysoki standard, różnorodność zestawień i jednocześnie dobry zakres cenowy. W końcu wszystko tak jak być powinno i bez problemów udało nam się zmieścić w kwocie jaką sobie na ten cel wyznaczyliśmy. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-10-2020, 08:53
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Firm, które produkują okna oraz drzwi jest bardzo dużo, dlatego ciężko wybrać jedną konkretną. Z mojej strony, mogę Ci polecić firmę eurocolor, a konkretniej te oknach https://eurocolor.com.pl/blog/okna-aluminiowe/ Przy tych oknach masz gwarancję do 7 lat, więc bardzo dużo. Na ich stronie masz przykładowe realizację, dzięki czemu łatwiej będzie Ci podjąć decyzję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-11-2020, 09:11
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domyślnie

Myślę, że warto na ten temat porozmawiać z producentem okien. Polecam Wam chociażby takie rozwiązanie jak okna pcv warszawa: https://medrus.pl/ . Firma ta specjalizuje się w najróżniejszych rodzajach okien.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-11-2020, 11:12
swaniawski.carter Mężczyzna swaniawski.carter is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 11
Domyślnie

Zawsze można zdecydować się na okna na wymiar, tak aby jak najbardziej nam odpowiadały i pasowały do elewacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-12-2020, 06:00
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

W mojej opinii przede wszystkim warto postawić na dobrą jakość, profesjonalnego podejścia do klienta i jednocześnie terminową realizację. W przypadku firmy z Poznania na pewno warto wziąć pod uwagę Domega https://domega.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na rzeczowe podejście do klienta, dość sprawną realizację i jednocześnie montaż wykonany na tip/top. Na ten moment naprawdę nie mogę mieć co do nich większych zastrzeżeń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-01-2021, 10:51
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Oknoplast ma dobre okna, sprawdź ich sobie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-01-2021, 12:00
FilipGodajnow Mężczyzna FilipGodajnow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja mam całkiem typowe okna i to mi nie przeszkadza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-01-2021, 00:40
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Przy takich oknach pewnie problemem jest dobór odpowiednich firanek czy zasłonek. Ale jedno nie ma znaczenia - tak samo trzeba takie okna dobrze umyć. Jak i czym? odsyłam na bloga https://ludwikekologiczny.pl/blog/jak-i-czym-myc-okna/ . Umycie okien bez smug to nie jest takie łatwe zadanie, nie mniej z pomocą najlepszych środków możliwe. A okna pozostają czyste na długo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-01-2021, 09:03
jonix95 jonix95 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 11
Domyślnie

a ma ktoś z was okna termoizolacyjne? wiem, że zarówno ciepły montaż okien, jak i same bardziej ekologiczne i energooszczędne okna są popularne ostatnio, ale ciekawi mnie czy rzeczywiście warto w to inwestować. ktoś może podzielić się opinią?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.