kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 25-09-2018, 19:33
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Niestety po urodzeniu dziecka/ dzieci trudno jest uzyskać sylwetkę jaką wcześniej się miało. Z własnego doświadczenia wiem, że sama dieta i ćwiczenia to nie wszystko. Ja ostatecznie zdecydowałam się na skorzystanie z takiego zabiegu jak accent xl http://jadoreinstytut.com/wyszczuplanie/ czyli modelowanie, wyszczuplanie sylwetki. Już nie mogę się doczekać efektów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 27-09-2018, 12:17
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

moim zdaniem warto przede wszystkim postawić na zbilansowaną dietę i sporo aktywności fizycznej. Ja raz na jakiś czas chodziłam też na profesjonalne zabiegi wyszczuplające do kliniki Belize w Krakowie Polecam np kriolipolize To bezinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej. Generalnie zabieg polega na chłodzeniu tkanek tłuszczowych tak by doprowadzić do ich rozpadu. Jest zupełnie bezbolesny i przede wszystkim bardzo skuteczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 30-10-2018, 10:53
magdzia002 magdzia002 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 12
Domyślnie

ja po swojej ciąży miałam trochę rozstępów i smarowałam je olejkiem bio oil, który zapobiega powstawaniu nowym i redukuje stare. moja skóra była o niebo lepsza, delikatniejsza, jędrniejsza i nawilżona. z czasem rozstępy mi znikły z czego jestem bardzo zadowolona, bo gdy je zobaczyłam to załamałam się chwilowo. później trochę ruchu przy dziecku i moje ciało jest okej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 04-01-2019, 21:48
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Mam dobre kosmetyki do pielegnacji swojej skory. Podoba mi sie krem witaminowy do ciala Hildegard Braukmann. Nie ma zadnych skladnikow, ktore moglyby uczulac. Dobre nawilzenie to wazne, zeby nasza skora ladnie wygladala.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 05-01-2019, 18:44
sztando123@o2.pl's Avatar
sztando123@o2.pl Mężczyzna sztando123@o2.pl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 3
Domyślnie

Dzięki wielkie za ciekawe i sprawdzone porady. Na pewno przydadzą mi się one
__________________
Mam tak wiele, a uczucie do niej pochłania wszystko; mam tak wiele, a bez niej wszystko staje się niczym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 28-01-2019, 18:26
BeatkaK BeatkaK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 28
Domyślnie

Redukowałam moje rozstepy za pomocą bardzo fajnego urządzenia Emerge. Daje niesa-mowite rezultaty likiwidacji rozstępów, a przy tym zabieg nic nie boli i jest w pełni bezpieczny. Zabieg wykonywałam w bardzo dobrej Klinice Ego Med Spa w Krakowie https://ego-medspa.pl/.i bardzo byłam z nich zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 29-01-2019, 13:23
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Na utrzymanie pięknego ciała składa się wiele elementów jak odpowiednia suplementacja witaminami, do tego kosmetyki nawilżające i też odpowiednia dieta. Ze swojej strony polecam także odwiedzić sklep https://ichemia.pl/index.html w którym również jest wiele przydatnych produktów które będą w stanie pomóc w utrzymaniu naszego zdrowia i młodego wyglądu przez lata
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 29-01-2019, 22:15
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

To sie zgadza chociaz po ciazy naprawde trudno wrocic "do siebie" a zwlaszcza po bliźniaczej. Sylwetka zreszta nie zawsze chce z nami wspolpracowac. Czasami jest tez tak, ze potrzebuje dodatkowego bodźca zeby nabrac odpowiedniego profilu. Tutaj widzialam info o liposukcji wibracyjnej https://krakow.dermed.pl/pl/zabiegi/...aniu-sylwetki/ z tego co pisza to najbezpieczniejsza i najdokladniejsza metoda modelowania sylwetki. Zabieg jest bezbolesny i delikatny wiec i regeneracja po trwa zdecydowanie krócej niz tradycyjnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 31-01-2019, 11:12
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Suplementacja jest ważna w przypadku niedoborów, ale na pewno nie zapewni nam ładnej figury po porodzie. Trzeba dbać o dietę i ruszać się, jak tylko jest taka możliwość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 06-02-2019, 09:04
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Aby mieć piękne ciało po ciąży, trzeba o to zadbać już w trakcie jej trwania. Na stronie https://www.mustela.pl/product/nasze...-i-mlodych-mam możecie sobie przejrzeć kosmetyki marki Mustela, dzięki którym skora może pozostać jędrna. Kosmetyki te zapobiegają pojawieniu się rozstępów na brzuchu, udach i piersiach. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.