kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 27-03-2018, 22:52
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Oczywiście, że tak! Zresztą, nie tylko stres je może wywoływać, ale również nasza nieciekawa przyszłość. Można o tym przeczytać chociażby na http://domyzdrowienia.org.pl/programy/ - stronie internetowej należącej do ośrodka specjalizującego się w niekonwencjonalnych metodach leczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 11-04-2018, 02:21
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Stres bardzo często ma wpływ na problemy neurologiczne, dlatego uważam, że warto czasami jak najszybciej pójść się zbadać, jeśli widzimy pierwsze objawy. Jeśli chodzi o dobrego neurologa w Warszawie, to koniecznie zerknijcie na klinikę https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ bo są tam świetni specjaliści, a rejestracja odbywa się 7 dni w tygodniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 11-04-2018, 10:01
AnetkaWu AnetkaWu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 17
Domyślnie

Ja słyszałam kiedyś ze stres odpowiada za połowę przypadków chorób..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 13-04-2018, 11:04
inqa8 inqa8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 13
Domyślnie

Niestety obawiam się, że może mieć znaczący wpływ na wiele chorób, zwłaszcza tych coraz bardziej popularnych w ostatnim czasie. Najgorsze jest to, że taki czynnik, który zupełnie od nas nie zależy i, który towarzyszy nam na co dzień (i zapewne to się nie zmieni) ma tak duży wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 17-04-2018, 14:01
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Boleśnie się o tym przekonałam. Wykryto u mnie nadciśnienie tętnicze, które podsycał stres. Teraz leki i systematycznie spędzany czas z moim przyjacielem, którym został ciśnieniomierz automatyczny.

Ostatnio edytowane przez antosia : 17-04-2018 o 18:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 18-04-2018, 13:48
misiukolorowy misiukolorowy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 1
Domyślnie

Jasne, że może spowodować choroby! Od chorób żołądka poprzez pogorszenie się stanu skóry i wypadanie włosów. Obecnie stres jest naszym największym wrogiem!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 29-04-2018, 13:14
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Pewnie, chorób wywoływanych stresem jest całkiem sporo. Dlatego sztuka relaksu jest tak ważna dla naszego zdrowia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 02-05-2018, 06:41
michaela29 michaela29 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 82
Domyślnie

Oczywiście, że tak - i to całkiem poważnie. W młodości sama miałam problemy z chorobą która była wynikiem stresu, na szczescie u mnie wszystko przeszło w łagodniej formie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 06-05-2018, 12:28
jovasia jovasia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 13
Domyślnie

Niestety, ale stres spowodował u mnie częste bóle głowy także lepiej znaleźc jakiś sposób jak sobie z nim radzić... mi tabletki przestały pomagać polecono mi coś w stylu https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 czyli oleje konopne i teraz mija miesiąc jak biore i przyznam ze bole sie zmniejszyly !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 14-05-2018, 09:27
nitkina nitkina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 6
Domyślnie

Niestety może wywoływać choroby i już coraz więcej lekarzy o tym mówi. W dodatku w wielu przypadkach są to całkiem poważne choroby.
Tylko, że akurat ten element bardzo trudno jest wyeliminować ze swojej codzienności, więc chyba musimy nauczyć się sobie z nim radzić i jakoś razem żyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.