kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-03-2017, 15:59
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Upławy?

Dziewczyny obserwujecie swoje upławy? Ja ostatnio zaobserwowałam, że są inne. Szukałam informacji i znalazłam fajny artykuł http://twojmedyk.pl/uplawy-biale-zolte-brunatne/ po jego przeczytaniu niestety okazało się, że muszę udać się do lekarza i dobrze, bo to była infekcja. Warto zatem się obserwować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-05-2017, 09:59
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Każde zmiany w naszym organizmie należy kontrolować i zgłaszać lekarzowi. Jeśli wstydzimy się swojego problemu lub podejrzewamy chorobę weneryczną, możemy zamówić testy do wykonania w domu https://drwenerolog.pl/jak-zamowic-test/ . Badania są przeprowadzane z Gdańskim laboratorium które posiada świetne zaplecze lekarskie, oraz przychodnie wielospecjalistyczne.
A link bardzo przydatny, ponieważ nie zawsze kobiety potrafią zinterpretować zmian swoich upławów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-02-2018, 20:27
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Oczywiście że tak, bo trzeba dbać o swoje zdrowie, a infekcje intymne nie są łatwe do wyleczenia. Dzięki artykułowi https://kobiecosc.info/uplawy-o-czym-swiadczy-kolor/ wiem że różne kolory upławów świadczą o innej infekcji. Uważam że każda kobieta powinna to wiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-03-2018, 15:39
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

to może być spowodowane jakąś infekcją. Ja odkąd na prawdę dbam o higienę tych okolic nie mam takiego problemu. Jak tylko widzę albo czuje jakieś podrażnienia to też globulki mucovagin stosuje - one wspierają regeneracje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-04-2018, 21:16
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Upławy to nic przyjemnego, dlatego nikomu ich nie życzę. Często wraz z nimi, towarzyszą nam takie choroby jak zapalenie pęcherza, czy grzybica pochwy. Natomiast zdecydowanie macie rację, że ten problem dotyczy wszystkich kobiet więc warto, aby każda z nas miała na ten temat znacznie większą wiedzę, niż do tej pory. Kiedy sama ostatni raz miałam upławy, to trafiłam na portal http://uplawy.pl/ , gdzie znajduje się mnóstwo artykułów dotyczących upławów, oraz porad, w jaki sposób można im zaradzić. Jeśli jeszcze nie znacie tego portalu, to szczerze wam polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-05-2018, 16:36
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

U kobiet upławy to normalna sprawa, ale każda kobieta też powinna wiedzieć jak rozpoznawać te które mogą świadczyć o chorobie. Dlatego warto przeczytać https://www.invag.pl/uplawy-niepokoj...ielina-pochwy/ Dowiecie sie kidy należy się udać bezwarunkowo do ginekologa. Co mówi nam kolor upławów. Jak same możemy im zapobiegać. Artykuł ważny dla każdej kobiety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-07-2018, 09:46
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Nie zawsze jest tak że upławy to coś złego, ale ja jak widzę ze to infekcja to od razu działam. Im wcześniej tym lepiej. Ja mam sprawdzony środek - Lactovaginal . Prosty w użyciu a taki probiotyk ginekologiczny bardzo ułatwia walkę z infekcją
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-07-2018, 18:11
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

jak są upławy to i jest infekcja albo i co gorsza grzybica, bo infekcja może być czasami delikatna, a grzybica to już nie są żarty. pamiętam,że ginekolog przepisała mi proste kapsułki doustne provag dzięki którym moje upławy i grzybice zniknęły. Pamiętam jak ginekolog powiedziała mi,że mam mocno zaburzone ph pochwy i że provag je utrzyma, no i stało się
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-07-2018, 11:14
walka88 walka88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 16
Domyślnie

Faktycznie upławy mogą świadczyć o nawracających infekcjach intymnych. Ja niestety też mam ten problem i raz na jakiś czas muszę podejmować leczenie. Na szczęście nie jest to nic inwazyjnego, wystarczy tylko, że stosuję kurację tabletkami provag https://www.apteka-melissa.pl/produk...kaps,1936.html - i po pewnym czasie organizm znów wraca do normy. Wtedy odstawiam leczenie i zapominam o dolegliwościach. Gdy znów wraca - wracam do leczenia. Kiedyś musiałam to robić bardzo często, dziś wystarczy nawet raz na rok, bo infekcje przestały tak często nawracać. Pod kontrolą lekarza leczenie można zacząć już w momencie wystąpienia pierwszych objawów, a nie zwlekać jak jak z wizytą i liczyć na to, że wszystko samo się poprawi - mimo wielkich chęci szanse na to są niestety dość marne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-08-2018, 21:53
wien67 wien67 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 8
Domyślnie

Najgorzej jak masz takie problemy. Upławy to paskudztwo, nie ma nic gorszego, wspołczuję. Ja zaś miałam paskudny problem z suchą pochwą, żadne leki nie działały, a to było najgorsze... potem na własną rekę kupiłam sobie hydrovag, który mi ulżył całkowicie i potem dopiero poszłam do ginekologa,zeby mnie porzadnie zbadał, bo na wizytę sie troche naczekałam, a musiałam sobie pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.