kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #191  
Stary 02-09-2023, 22:05
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

Kto u was w firmie zajmuje się sprawami związanymi z księgowością? Bo u mnie znajomy dość długo się zastanawiał i w końcu postawił na firmę zewnętrzną Aforti AC. Teraz nie ma w końcu żadnych opóźnień w rozliczaniu faktur a i cenowo też jest wszystko jak należy

Ostatnio edytowane przez witolek : 05-10-2023 o 08:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #192  
Stary 02-09-2023, 23:20
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Coraz częściej w firmach pojawia się taka postać jak mówca motywacyjny. Mówca motywacyjny w firmie to profesjonalista, który jest zaproszony do wygłoszenia inspirującej i motywującej prezentacji lub wystąpienia przed pracownikami lub członkami organizacji. Głównym celem mówcy motywacyjnego jest zainspirowanie i pobudzenie uczestników do działania, zwiększenie ich motywacji, zrozumienia celów firmy oraz wzmocnienie ich zaangażowania w pracę i osiąganie sukcesów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #193  
Stary 04-09-2023, 12:09
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Akurat ja myślę o tym by postawić na https://morganizerfinansow.pl/ . Słyszałam, że dzięki temu programowi można wiele czasu zaoszczędzić, więc może jednak to będzie dobry wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
  #194  
Stary 05-09-2023, 19:23
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

Biznes analyst to zawód, który ma duży popyt na rynku pracy, ponieważ organizacje coraz bardziej zdają sobie sprawę z potrzeby analizy danych i procesów biznesowych w celu osiągnięcia konkurencyjności i efektywności. W związku z tym perspektywy zawodowe dla biznes analystów są często dobre, a konkurencyjność na rynku pracy może wpłynąć na wzrost wynagrodzeń w tej dziedzinie. https://antal.pl/wiedza/artykul/busi...yc-w-2023-roku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #195  
Stary 06-09-2023, 22:42
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 617
Domyślnie

W przypadku biznesu, bardzo ważne jest również pozyskanie finansowania z różnych źródeł. Warto skorzystać przy takiej metodzie z pomocy firmy, która w tym się specjalizuje. Taka współpraca, pozwoli nam uniknąć, mniejszych ale i większych błędów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #196  
Stary 05-10-2023, 14:15
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Od jakiegoś czasu myślę o tym by wybrać due diligence podatkowe . Firma posiada faktycznie bardzo duże doświadczenie i przede wszystkim tutaj obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do klientów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #197  
Stary 05-10-2023, 20:04
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeśli twoja firma potrzebuje specjalistów z zakresu ochrony danych to ta firma https://www.ascocyber.pl/natychmiast...aku-hakerskim/ będzie idealna. Mają wiele usług jak zabezpieczanie sieci, dozór czy jej monitoring. Na pewno dzięki nim twój biznes będzie bezpieczny przed atakami hakerskimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #198  
Stary 06-10-2023, 18:08
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Myślę nad udostępnianiem moich produktów na zagranicznych rynkach, jednak przerażają mnie płatności walutowe. Chciałabym rozwijać swój biznes, dokonywać zakupów za granicą i nawiązywać współpracę z firmami ze wszystkich stron świata. Każdy powtarza mi, że to niezwykle łatwe, intuicyjne i ogólnodostępne płatności. Czy ktoś zechciałby przybliżyć mi ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #199  
Stary 22-10-2023, 08:38
pawel332676767 Mężczyzna pawel332676767 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2 231
Domyślnie

Jestem niesamowicie zadowolony bo na przykład dowiedziałem się o https://www.info.elblag.pl/8,75124,C...t-Mozliwe.html . Ciekawie ile osób przeczyta ten artykuł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #200  
Stary 05-11-2023, 16:46
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Nie jest łatwo prowadzić własny biznes, ale polecam załozenie sklepu internetowego. Nam udało się w kilka miesięcy fajnie rozruszać, do tego dzięki uprzejmości firmy https://iraty.pl/ mamy fajny system ratalny do klientów i z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.