kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-07-2015, 12:20
gryglewski gryglewski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie Wystawny salon?

Hej wszystkim:-) Mam pytanie, dotyczące urządzenia salonu:-) Stoi u mnie pusty i czeka na pomysły, ale ja w głowie też mam pusto...((( To znaczy, mam pełno pomysłów, ale nie wiem, na jakim się skupić...((( Pierwsze, o czym pomyślałam, to o takim wystawnym, reprezentacyjnym wnętrzu, ale jednocześnie przytulnym, gdzie fotele pikowane i stylowa ława będą nadawały mu klasy:-) Jak myślicie? A może jakiś inny pomysł? Może coś minimalistycznego? A może skandynawskiego – teraz to modne? A mi się wszystko podoba...(((
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-07-2015, 11:20
tekla55 tekla55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Pikowane meble kojarzą mi się trochę z takim stylem królewskim, może trochę glamour, na pewno nie pasują do wnętrza skandynawskiego i na pewno nie do wnętrza minimalistycznego, ale mi osobiście podobają się stylizacje w stylu glamour, więc może w tym kierunku podążaj Myślę, że takie wnętrza są nowoczesne i piękne, a ożywić je można na pewno kolorowymi dodatkami Ta dam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-07-2015, 11:39
dareczka2 dareczka2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Mi osobiście taki styl pikowanych mebli nie odpowiada. O wiele bardziej mi odpowiadają takie proste formy, minimalistyczne. To co Ty wybrałeś to bardziej takie babciny styl, który by przytłaczał mnie. I powodował, że wnętrza robią się takie ciężkie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-07-2015, 21:47
wirgiliusz wirgiliusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Hej, jak duże masz mieszkanie? Moim zdaniem wystawne meble najbardziej sprawdzają się w naprawdę dużych metrażach, takich +70m. W mniejszych mieszkaniach będą po prostu wyglądały zbyt przytłaczająco. Meble w salonie powinny być ładne, wygodne i praktyczne. W końcu to zwykle tu przebywają zaproszeni goście, więc łatwo można nabrudzić. Poszukaj w sieci inspiracji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-07-2015, 10:57
superior superior is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał wirgiliusz
Hej, jak duże masz mieszkanie? Moim zdaniem wystawne meble najbardziej sprawdzają się w naprawdę dużych metrażach, takich +70m. W mniejszych mieszkaniach będą po prostu wyglądały zbyt przytłaczająco. Meble w salonie powinny być ładne, wygodne i praktyczne. W końcu to zwykle tu przebywają zaproszeni goście, więc łatwo można nabrudzić. Poszukaj w sieci inspiracji.


Dokładnie, jestem tego samego zdania! Meble w tym stylu mogą sprawić, że mieszkanie będzie wydawało się "ciężkie" i przytłaczające. Jeśli masz duży metraż, to nie widzę żadnych przeciwwskazań Dla mnie takie fotele pikowane na przykład są bardzo szykowne i naprawdę mi się podobają. Uwielbiam styl klasyczny, więc coś takiego idealnie sprawdziłoby się w moim salonie Jeśli nie masz pomysłu na salon - podejrzyj kilka aranżacji w sieci - dzięki temu na pewno coś fajnego znajdziesz

Ostatnio edytowane przez superior : 03-08-2015 o 22:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-07-2015, 12:24
gryglewski gryglewski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ale ja mam duże mieszkanko, sam salon z aneksem kuchennym ma metraż chyba ok 48 m2:-) Te pikowane są przepiękne... Nie muszę przecież kupować całego zestawu, może tylko szezlong i podnóżki, teraz wracają chyba do łask...:-) Taki minimalistyczny styl, jak i Ikea nie spowoduje, że w takim dużym salonie będą przeciągi i pustkowia jak w Grenlandii?(( A może styl babciny wybrać?))
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-08-2015, 14:21
anka84's Avatar
anka84 anka84 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 48
Domyślnie

piękne te meble
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-08-2015, 14:40
krystynastryjak krystynastryjak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 12
Domyślnie

Jeśli masz takie duże przestrzenie to może fajnie byłoby zainwestować w jakieś dobre podłogi? Zamiast paneli czy desek do takich dużych powierzchni fajnie może wyglądać granit albo marmur na podłodze... i jakiś puchowy dywan? Będzie idealnie pasować do takich stylizowanych mebli Niedawno robiłam u siebie w salonie i jadalni tak, zamawiałam w sumie w firmie, która na co dzień sprzedaje nagrobki Poznań, ale to świetny kamieniarz, więc jak ktoś jest z Poznania i okolic to polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-08-2015, 16:15
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

A co powiecie na takie obrusy haftowane ?

Osobiście podobają mi sie bardzo, uwielbiam w mieszkaniach styl retro i jakiś czas temu zamówiłam sobie cały komplet. Konkretnie obrus, ściereczki do kuchni oraz poszewki na poduszki na kapie w salonie.Wszystko prezentuje się naprawdę dobrze oraz wesoło. Meble mam w kolorze białym. W zasadzie całe pomieszczenie jest bardzo jasne. To dodatki budują charakter całego wnętrza.

Pochwalę się również jaki komplecik wybrałam:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-08-2015, 13:12
Ania82's Avatar
Ania82 Ania82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Wiesz co, szkoda, że nie podałaś więcej szczegółów - na przykład jakiej wielkości jest salon, czy jest połączony z kuchnią itp. Wtedy dużo łatwiej byłoby cokolwiek doradzić . Mnie osobiście bardzo podobają się salony urządzone w jasnych odcieniach - biele, beże, szarości, coś na wzór stylu skandynawskiego. A co do mebli to musisz sama zdecydować co się Tobie podoba i z tego wybrać jakiś pasujący do siebie zestaw, który sprawdzi się w Twoim salonie . Ja ostatnio kupowałam meble do pokoju dziennego na http://meblowiec.pl/, więc może i Ty znajdziesz tam coś dla siebie. Daj znać na co się zdecydowałaś .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.