kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 03-08-2021, 19:56
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

U nas do smażenia najlepiej sprawdza się olej rzepakowy. Kiedyś cudowałam z innymi olejami i wydawałam na nie mnóstwo pieniedzy aż w końcu zrozumiałam, że olej rzepakowy to złoto Ma wiele cennych właściwości, jest naprawdę bardzo zdrowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 05-08-2021, 08:49
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 528
Domyślnie

Bardzo lubię polskie produkty od sprawdzonych producentów. Jakiś czas temu odkryłam świetnie wyposażony sklep z serami: https://zdziadapradziada.pl/pol_m_Se...abial-163.html. Polecam zajrzeć do nich w wolnej chwili.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 05-08-2021, 09:26
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Ja ostatnio przerzuciłam się też na naturalne kosmetyki Do moich ulubionych należą te z Cosnature. Mają super skład, bez żadnych parabenów, silikony czy wazeliny. Nawet produkty do higieny intymnej zaczęłam używać i super są od Masmi w całości produkowane z bawełny organicznej i w całości biodegradowalne są.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 09-08-2021, 01:24
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 997
Domyślnie

Witam,zalezy mi na tym,by zainwestowac w dobrej jakosci badania laboratoryjne zabawek dla dzieci. https://hamilton.com.pl/ Mysle,ze to bardzo wazne,by dziecko bawilos ie bezpiecznymi produktami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 09-08-2021, 20:26
kinka kinka is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 544
Domyślnie

A tutaj https://takeafruit.pl/blog/Brzoskwin...cowa%20-%20ufo już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat brzoskwiń. Myślę, że warto sobie poczytać jakie mają właściwości. Warto na pewno włączyć je do swojej diety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 11-08-2021, 12:45
petra.reichert's Avatar
petra.reichert petra.reichert is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Naturalne produkty są zdrowe. Szkoda tylko, że są droższe niż te zwykłe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 12-08-2021, 15:49
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ja ostatnio nawet przerzuciłam się na kosmetyki naturalne Używam tych z Cosnature Mają duży wybór, eko skład i nei są testowane na zwierzętachZa to super dbają o moją cerę i utrzymują ją w świetnej kondycji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 12-08-2021, 16:02
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja polecam znaleźć sobie na internecie sklep z naturalnymi olejami. Ostatnio sporo czytałam na ten temat i jednocześnie testuje kilka rodzajów olejków. Muszę powiedzieć, że po dwóch tygodniach widać ogromne zmiany, więc warto zainwestować w swoje zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 12-08-2021, 22:03
gralak gralak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 3
Domyślnie Naturalne produkty

Ja do codziennej pielęgnacji używam kosmetyków z Cosnature zawierają w 100% naturalne składniki a do tego super pielęgnują moja skórę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 16-08-2021, 07:45
edi1979x edi1979x is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie olejki eteryczne

JA osobiście od 5 lat korzystam z olejków eterycznych, różany na problemy z wypryskami, drzewo herbaciane na poczerwienienia itd itd i naprawde sama inhalacja pary na twarz 5 minut dziennie wystarcza zeby moja twarz wydawala sie delikatna i oczyszczona.
Ostatnio znalazlam strone gdize sprzedaja duzo drozsze olejki eteryczne np. olejek tymiankowy i porownywalam z tymi z apteki w normalnej cenie 12zl i szczerze to jak porownywac perfumy z targu z Yves Saint naprawde jedna kropla tego olejku na cala miednice inhalacji.
Dlatego polecam wam wszystkim olejki eteryczne zaskoczycie sie, nawet wcieranie kropli olejku w skore na miejsca takie jak rozstepy, blizny po miesiacu stosowania delikatnie zatamowaly widocznie naprawde sa efektywne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.