kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-10-2018, 11:48
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Co tu dużo mówić, ogólnie badania trzeba robić zwłaszcza jak się już przekroczy 50tkę, teraz jest akurat fajna akcja Zdrowa Jesień dzięki której można za niewielkie pieniądze dokładnie się przebadać, wystarczy pobrać kupon z tej https://www.zdrowajesien.diag.pl/ strony i zgłosić się z nim na badania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 07-03-2019, 05:42
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

Ja robiłam badania prenatalne w Częstochowie u pani doktor Rozmus-Warcholińskiej. Właśnie specjalnie u niej bo ma najlepsze opinie w okolicy i tak samo świetny sprzęt. Wykonywała mi różne badania, w tym USG i echo serca płodu. Na szczęście wszystko było ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-04-2019, 12:30
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Ja również wychodzę z założeni, że badania genetyczne trzeba wykonywać regularnie. Na szczęście laboratorium genetyczne Wrocław oferuje taką możliwość, a wszelkie badania można zrobić sprawnie i za nieduże pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-05-2021, 19:57
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Badania genetyczne są niezmiernie ważne i potrzebne w postawieniu właściwej diagnozy przy różnego rodzaju problemach zdrowotnych. Dobranie konkretnego badania zależy od objawów i wstępnej diagnozy. Na przykład badanie WES https://badamydzieci.pl/czym-jest-badanie-wes/ , jest najszerszym z możliwych do wykonania badań nie tylko dla dzieci ale i dorosłych. A przecież wiele chorób może mieć podłoże genetyczne właśnie. Bywa też, że mimo wielu różnych badań postawienie diagnozy jest bardzo trudne. Wtedy również tego rodzaju badanie jest bardzo pomocne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 07-09-2021, 08:46
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

Ja od razu jak zaszłam w ciąże to wiedziałam że będę robić badania. A zdecydowałam się na Veragene w Medicoverze. Po pierwsze z racji tego ze są nieinwazyjne, po drugie są*bardzo dokładne a po trzecie uwzględniają probkę od ojca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 31-10-2021, 16:26
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Ja sporo czytałam o testach prenatalnych. Mój ginekolog z kliniki BABKA MEDICA (dr Porębski) zalecił mi taki Test PAPP-A wykonuje się między 11 i 14 tygodniem ciąży, czyli w I trymestrze. Jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny, a też służy do określenia ryzyka wystąpienia wad genetycznych u płodu np. zespołu Downa, Patau i Edwardsa. Zalecane jest, aby test PAPP-A został przeprowadzony u każdej ciężarnej. Uważam, że warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.