kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 13-11-2018, 08:09
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Sylwka spędzam jak normalny dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 15-11-2018, 14:48
Iwonka90 Iwonka90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 25
Domyślnie

Tez raczej nie mam wielkiej spiny żeby isc na bal i impreze do białego rana, tym bardziej ze w tym roku to jest poniedziałek, wiec w dzień trzeba normalnie isc do pracy. Dobrze ze mamy w domu dobry pakiet telewizji to sobie przynajmniej cos ciekawego pooglądamy, bo z tej okazji zawsze sa jakies koncerty albo maratony filmowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 16-11-2018, 20:07
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Sylwester jest raz w roku, cały stary rok żegnamy, a witamy nowy. Warto wtedy się za bawić. Widziałam ciekawe propozycje na; https://www.hotelponiatowski.pl . Takie klimatyczne miejsce będzie wyjątkowym na imprezę, do tego wszystkiego Hotel położony w klimatycznym miejscu nie daleko lasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 18-11-2018, 21:38
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Ja powiem szczerze, że jeszcze nie wiem co będę robić w Sylwestra ale na pewno chciałabym gdzieś pojechać. Odpocząć, zrelaksować się i dobrze się pobawić. Tutaj organizują bal Sylwestrowy http://www.las-woda.pl . Świetny hotel w bardzo ładnej okolicy. Do tego pyszne jedzenie i kapitalna obsługa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 20-11-2018, 13:59
renata119 renata119 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 5
Domyślnie

Ja organizuję mała kameralną imprezę przebieraną. Szukałam wypożyczalni strojów i trafiłem na tą stroje karnawałowe chełm wydaje się być w porządku, duży wybór przebrań więc na pewno coś znajdę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 20-11-2018, 16:49
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Dowiedzieliśmy się ze znajomymi, że nasza ulubiona Restauracja Akademia w Warszawie ponownie organizuje Sylwestra, więc bezwarunkowo się na niego wybieramy. Z pewnością będzie to wyjątkowa, ostatnia noc tego roku. Spędzimy cudowny czas w magicznej atmosferze tego lokalu, oryginalnie skomponowanym menu oraz barem pełnych wybornych trunków. Kto z Was idzie tam z nami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 21-11-2018, 12:27
niksza1 niksza1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 11
Domyślnie

W tym roku zostajemy w domu i spędzamy Sylwestra tylko we dwoje, spacer, kolacja, wino, film, gry planszowe, w zależności od tego na co akurat będziemy mieli ochotę. Ale chcemy odpocząć od balu, imprezy, tłumu itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 24-11-2018, 17:22
asiula65 asiula65 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 6
Domyślnie

Może taki voucher do restauracji warszawa gdzie sylwester będzie tam pierwszy raz w PAPU organizowany. Bardzo klimatyczne wnętrze,ładny wystrój i do tego wszystkiego dobra muzyka i menu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 27-11-2018, 09:18
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Dzień, jak co dzień, przy czym może wieczorem siedzimy przy "lepszej" kolacji, raczymy się trunkami wysokoprocentowymi i to by było na tyle. Po dłuższym namyślę nie lubię tak spędzać tego dnia.. Chciałabym jechać na Sylwester nad morzem https://www.primaveraspa.pl/cennik-p...-18-ujecie-19/ , gdzie mogłabym ładnie wyglądać, potańczyć, ale i kosztować kiełbasek na noworocznym ognisku. Muszę porozmawiać o tym z moją drugą połówką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-11-2018, 08:57
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

A może by tak zaszaleć i gdzieś wyjechać? Sylwester nad morzem musi być bajeczny, apartamenty wcale nie są drogie np. taki https://www.sunandsnow.pl/apartament...ltramarine-330 a Kołobrzeg ma swój klimat, ma piękną architekturę, porty, muzea, można pojechać na kilka dni i odpocząć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.