kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 13-01-2021, 12:08
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 635
Domyślnie

Jeżeli również chcecie działać na Youtube i początek nie do końca dobrze idzie to kup wyswietlenia które pozwolą budować zasięgi, zainteresowanie i lepiej się promować swój kanał tym samym zarabiając na tworzeniu materiałów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 13-01-2021, 15:55
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Jeżeli szukasz solidnego wyposażenia do swojej firmy, to zajrzyj do nich https://sprzet-tor.pl mają konkretny sprzęt dźwigowy, magazynowi itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 14-01-2021, 18:14
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Jeżeli chcesz prowadzić detaliczną lub hurtową sprzedaż, albo przetwórstwo żywności, warto zadbać o standard IFS. Daje on przedsiębiorcom wiele korzyści. Między innymi przejrzysty i uproszczony dostęp do rynku, wielojęzyczne narzędzia wdrożenia jak przewodniki, aplikacje, szkolenia, webinaria oraz e-learning i wiele innych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 15-01-2021, 10:31
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Jeśli prowadzisz własną firmę przyda Ci się też specjalna telefonia dla firm , może to być opcja stacjonarna jak i mobilna. To dobra opcja dla wszystkich firm, małych i dużych oraz jednostek administracji publicznej, bo biurowy telefon stacjonarny jest przydatny we wszystkich firmach, które obsługują klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 16-01-2021, 12:01
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

Ja tam prowadzę malutką firmę, więc wszystko ogarniam samemu, od dostaw po faktury itp. Pomoc mam tylko w sprawie reklamy, bo to zupełnie inna działka i nie chce mi się uczyć tego od podstaw. Tu ludzie od http://bellatorgroup.pl/ działają dla mnie poprzez marketing internetowy dopasowany pod moje możliwości jak i oczekiwania. Dobrze im idzie, bo mam więcej zapytań ofertowych, a to się dla mnie liczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 19-01-2021, 19:35
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Zgadzam się, że prowadząc firmę należy zwrócić uwagę na wiele rzeczy, w tym oczywiście na marketing bez którego nie mamy szans na rozwijanie się. Ja zleciłam takie działania agencji http://influeme.pl/ która specjalizuje się w influencer marketing . Nie ukrywam, że była to dla mnie nowość, ale jak okazało taka reklama jest bardzo skuteczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 04-02-2021, 16:03
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Warto też mieć jakiegoś zaufanego prawnika, który w razie wątpliwości podpowie co robić. My w takich sytuacjach zwracamy się do Pana Tomaszczyk z JST. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, służy konkretnym wsparciem i poradami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 08-02-2021, 11:47
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

Myślę, że każda firma powinna mieć synchronizację danych między pracownikami, gdyż znacznie pomoże to w utrzymaniu porządku i znacznie zwiększy możliwości. Integracja systemów informatycznych jest systemem bardzo potrzebnym w przedsiębiorstwach, gdyż umożliwia skuteczną migrację danych pomiędzy różnym oprogramowaniem w ramach działań konkretnego przedsiębiorstwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 06-05-2021, 15:18
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 069
Domyślnie

Oprogramowanie do zarządzania komunikacją i projektami Klamp to nowoczesne narzędzie, które pozwala Ci precyzyjnie ustalać i kontrolować koszty każdego zadania i projektu. Dzięki modułowi cenowemu możesz w prosty sposób stworzyć ofertę dla swojego klienta przed rozpoczęciem projektu, a także w jego trakcie dokładać kolejne zadania. Tym samym zyskujemy dodatkowe pieniądze, zamiast realizować poprawki za darmo. Klient ma możliwość dostępu do tych informacji podczas negocjacj i uczestniczenia w całym przebiegu zlecenia. To system, który odpowiada na zapotrzebowanie związane z tym jak wycenić projekt i czuć satysfakcję z ich realizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 11-05-2021, 00:00
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w biznes zwiazany z motoryzacją? Chętnie dowiem się więcej na ten temat http://www.tsg-solutions.com/pl/czyszczenie-zbiornikow/ Proszę o wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.