kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-06-2020, 10:57
Stokrotka01 Stokrotka01 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 50
Domyślnie Trening i sprzęt

Kupujecie sobie jakiś sprzęt do treningu w domu? Ja nadal troszkę boję się iść na siłownię i zamówiłam ostatnio shop wooden parallettes i nie mogę się doczekać aż przyjdą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-06-2020, 17:51
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Nie dziwię się, póki co zachowujmy ostrożność, bo pandemia wciąż jest. Moim zdaniem wlasna silownia taka w domu to super sprawa. Sama mam taką od jakiegoś czasu i nauczylam się wreszcie ćwiczyć codziennie . Majac taki sprzęt jak ten https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty...rzady-392.html trenuję na tym co lubię i przynosi to efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-09-2020, 12:50
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 626
Domyślnie

Prócz sprzętu typu hantelki itd warto jednak też zainwestować w odpowiednie ubrania niby nie oczywiste ale bardzo dużo to daje. Ja sama na https://valetta.pl/collections/sport zamawiam sobie takie ciuchy do treningu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-12-2020, 06:43
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali także dobrej jakości sprzętu treningowego to jak najbardziej polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Bushido. Szczególnie jeżeli jesteście fanami/fankami sportów kontaktowych. My na przykład z mężem do domu sprawiliśmy sobie dodatkowe obciążenie i worek treningowy stawiając na https://bushido-sport.pl/pol_m_Asort...zenia-384.html Można u nich znaleźć naprawdę wysokiej jakości rozwiązania, liczyć na dobre ceny i jednocześnie profesjonalizm obsługi. W nowym roku na pewno intensywność ćwiczeń będziemy zwiększali
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-12-2020, 14:56
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Aktywność fizyczna dla zdrowia i ładnej sylwetki to podstawa, nie licząc racjonalnego i zdrowego odżywiania. Przy wielu ćwiczeniach odpowiedni sprzęt jest przydatny, ale tutaj można znaleźć efektywne ćwiczenia na brzuch, które takiego sprzętu nie wymagają. Generalnie ćwiczenia tak jak dieta powinny być indywidualnie dopasowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-01-2021, 08:17
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

Ja próbowałam już wielu różnych sposobów i uważam, że najbardziej efektywny jest trening EMS. Korzystaliście już ? Jak mieszkacie w Wesołek to zdecydowanie warto zapisać się do VictoryBody. Fajni trenerzy z doświadczeniem, odpowiedni sprzęt, fajne ceny zajęć. Taki trening choć jest dość krótki to jednak bardzo intensywny, skutecznie pobudza mięśnie do działania i jest przeprowadzany pod czujnym okiem trenera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-09-2021, 10:58
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Mój partner uprawia różne sporty, ale ostatnio ma zamiłowanie do sportów walki dlatego chcę kupić mu worek treningowy w formie prezentu problem polega na tym, że ja się na tym nie znam i jest dużo ofert sklepów internetowych, ale również w różnych cenach... zależy mi na jak najlepszej jakości. Powiecie czym kierować się przy wyborze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-09-2021, 12:22
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Uwielbiam uprawiać sport, jest to moja pasja od wielu lat. Poza tym od jakiegoś czasu także stosuje sterydy https://esterydy.pl/659-hcg-chorioni...iu-apteka.html i nie żałuję. Gdyby nie one na pewno bym nie uzyskał takie efektu jaki mam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-09-2021, 15:35
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Sama mam taką mini siłownię w domu, ale i tak zdarzają się dni kiedy nie mam motywacji do ćwiczeń. Bo wiadomo nastrój, zła pogoda, zawsze się znajdzie jakaś wymówka. Dlatego postanowiłam zakupić sobie w aptece probiotyk sanprobi active&sport i muszę potwierdzić, że faktycznie zwiększa chęć do ćwiczeń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-10-2021, 20:01
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Ogólnie sport powinien być obecny w naszym życiu i ja jestem przekonana, że również fajną sprawą jest wiedzieć co nieco o samej historii igrzysk olimpijskich. Właśnie dlatego chciałabym każdego zachęcić do zaglądania na stronę https://www.iforbet.pl/forSPORT/2591...skie--historia gdyż właśnie w tym artykule to wszystko dokładnie wyjaśniono.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.