kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-01-2021, 11:01
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie Dekoracje ścienne

Na pewno warto pomyśleć o dekoracjach ściennych. One przydadzą się w każdym pomieszczeniu. Jeśli już zdecydujecie się na konkretny obraz to koniecznie pomyślcie o tym, aby go oprawić. Wszystko, co potrzebne, znajdziecie na stronie http://galeriaram.pl/. Moim zdaniem wybór jest bardzo duży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-01-2021, 10:25
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

W takim razie jeżeli już zabieracie się za poszukiwanie wyjątkowych propozycji w zakresie wyjątkowych dekoracji do swojego wnętrza to jak najbardziej mogę polecić Wam z własnego doświadczenia sklep online https://dekoracjedomu.com/ w którym ostatnio zamawiałam piękne dekoracje w stylu vintage, jak na przykład poduszki, poszewki, ale również rustykalne lustra "GOLD LINE LUSTRO 2A" prezentują się pięknie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-01-2021, 13:09
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Czytałam na https://joemonster.org/blog/przemus222/17099/Fotoobrazy_drukowane_na_plotnie_gdzie_mozna_je_zam owic o fotoobrazach na płótnie i chyba sobie taki obraz sprawię. Ładna, sentymentalna fotografia na ścianie na pewno będzie super wyglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-02-2021, 13:09
pawciak pawciak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 166
Domyślnie

Obrazy są chyba takim najpopularniejszym ozdobnikiem jeśli chodzi o ściany. Tutaj są bardzo fajne - https://zona-design.pl/dodatki/obrazy/ co myślisz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-02-2021, 18:00
harvey.petra harvey.petra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Według mnie na każdego rodzaju ścianę można powiesić czarno-białe obrazy. Świetnie się prezentują i pasują praktycznie do każdego wnętrza.
__________________
sklep z obrazami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-05-2021, 15:17
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Jak Dekoracje Metalowe to w mojej opinii warto abyście odwiedzili sobie SW-Decore, w mojej opinii świetny sklep w którym nie brakuje mega propozycji. Jak na przykład w naszym salonie nad sofą wisi "Dekoracja Lew Geometryczny" idealnie nam się wpasowała do aranżacji, no i żony znak zodiaku to "Lew"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-07-2021, 19:50
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Ja serdecznie polecam obrazy, świetnie uzupełniają ściany. W swoim salonie posiadam dwa obrazy, z tego jeden to sandro botticelli wiosna Kupiłam go w sklepie internetowym i jest dla mnie naprawdę super, więc korzystajcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-07-2021, 20:31
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Mi spodobał się ostatnio obraz klimta. Ktoś z was ma go u siebie w domu? Sztuka jest mi bliska i w nowym mieszkaniu chciałabym mieć kilka obrazów, które szczególnie mi się podobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-07-2021, 12:52
Kitana997's Avatar
Kitana997 Kitana997 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 365
Domyślnie

Dekoracje świetlne to jest naprawdę coś wspaniałego. Kocham korzystać z takich, świetnych rzeczy!!!
__________________________
Praca licencjacka z Ekonomii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-07-2021, 17:57
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Dekoracje ścienne są bardzo dobrym pomysłem na ocieplenie pomieszczenia i urozmaicenia go np. swoimi ulubionymi grafikami. Na pewno warto wziąć pod uwagę passe partout, które są w postaci kartonowej ramki, najczęściej o prostokątnym kształcie. Zasłaniają brzeg obrazu, która ma na celu ochronę przed zniszczeniem oraz nadanie eleganckiego wyglądu. Koniecznie sprawdźcie w jakich kolorach można je zakupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.