kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 10-10-2021, 12:29
bebe561 bebe561 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 9
Domyślnie

Rekuperacja zagościła także i u nas, ponieważ jest to w pełni nowoczesne, cieszące się coraz większą popualrnością rozwiązanie. Za jego wdrożenie odpowiadają https://www.hojero.pl , którzy wykonali tutaj kawał dobrej roboty. Całkowicie sprostało to moim wymaganiom!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 11-10-2021, 11:27
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja szukam oszczędności w sklepach internetowych np ten sklep tu https://www.bee.pl/ W tym sklepie kupuję dużo produktów, zdrowych w promocyjnych cenach. Ale są też inne ciekawe propozycje które warto sprawdzić. To świetnie zaopatrzony sklep. W nim dostaniecie zdrową żywność, naturalne kosmetyki itp. Sprawdźcie same.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 14-10-2021, 09:33
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Dzisiaj oszczędzanie to niestety podstawa... warto poszukać na Internecie porad i sposobów na oszczędzanie. Tutaj jest do przeczytania ciekawy tekst na ten temat. A Wy jak oszczędzacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 04-11-2021, 08:46
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Wiecie co, jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to z tego co wiem, to program mój prąd 3.0 działa całkiem sprawnie i jest dość popularnym wyborem wśród użytkowników. Jeżeli interesuje was tego typu rozwiązanie, to koniecznie zajrzyjcie sobie na stronę firmy fotontechnik.pl/. Tam poznać się więcej szczegółów na ten temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 09-11-2021, 20:55
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 616
Domyślnie

Dla szukania oszczędności np. w rachunkach za energię, pomocna może być fotowoltaika. Dobrze zaprojektowana instalacja to szybszy zwrot z jej zakupu oraz większe możliwości generowania energii a także niezawodność. Proponuję wybrać się tutaj https://ekofachowcy.pl/ , w tym serwisie porównamy ceny instalacji oraz dowiemy się nowych informacji z tej branży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 14-11-2021, 16:24
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

możesz na przykład zweryfikować swojego aktualnego dostawcę telewizji i internetu, zajrzyj na stronę https://panwybierak.pl gdzie znajdziesz porównywarkę różnych pakietów, myślę że warto coś takiego sprawdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 16-11-2021, 20:05
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie

Fotowoltaika jako sposób oszczędności to chyba taki obecnie bardzo popularny temat. Wielu zakłada. Ja tez już mam. Mam od Hymona. I powiem że faktycznie to działa i daje całkiem fajne rezultaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 17-11-2021, 09:36
tonem tonem is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie

warto korzystać z oszczędnego ogrzewania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 17-11-2021, 20:03
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 280
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paulisss
możesz na przykład zweryfikować swojego aktualnego dostawcę telewizji i internetu, ....

Zdecydowanie warto bo promocje są mega atrakcyjne. Wiem bo ostatnio dokonywałam takiej zmiany. Skorzystałam z oferty Elpos Promocja 2w1 gdzie otrzymałam internet i telewizję w atrakcyjnej cenie. Idealnie na długie zimowe wieczory gdzie się więcej siedzi w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 17-11-2021, 20:26
Egoo Egoo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1
Domyślnie

Pilnować gaszenia świateł, oszczędzać wodę
__________________
osuszanie po zalaniu warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.