kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 02-07-2019, 12:40
Anioł Anioł is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 12
Domyślnie

Bieszczady!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 02-07-2019, 14:33
kamilka5 kamilka5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 28
Domyślnie

Ja lubię w weekendy jeździć do dużych miast - takim sposobem zwiedzam sobie Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Trójmiasto, Zakopane, Kraków i Śląsk. A jeśli chcę odpocząć - to najlepiej gdzieś w lesie nad jeziorkiem i to niekoniecznie w jakiejś bardzo turystycznej miejscowości, bo jednak tłum tez potrafi zmęczyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 03-07-2019, 11:09
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

A może do Poznania? To naprawdę ciekawe i urokliwe miasto. Zdecydowanie jest tam co robić i na pewno miło spędzicie czas. Warto wcześniej poszukać noclegu i zaplanować całą wycieczkę. Ja ostatnio natrafiłam na ciekawą restaurację http://www.bulwarrestauracja.pl/ w której można zjeść obiad. Fajne, że jest na starym mieście, bo je również warto zobaczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 03-07-2019, 15:22
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Witam, zastanawiam się nad krótkim weekendem nad morzem. Gdzie warto się udać? Koleżanka poleciła mi te apartamenty https://www.blueapart.pl/ Co sądzicie? Chętnie poznam Wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 08-07-2019, 14:59
janosik Mężczyzna janosik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 18
Domyślnie

Cytat:
Napisał kamilka5
Ja lubię w weekendy jeździć do dużych miast - takim sposobem zwiedzam sobie Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Trójmiasto, Zakopane, Kraków i Śląsk. A jeśli chcę odpocząć - to najlepiej gdzieś w lesie nad jeziorkiem i to niekoniecznie w jakiejś bardzo turystycznej miejscowości, bo jednak tłum tez potrafi zmęczyć
Też lubię odpoczynek na łonie przyrody. Ale to jest też tak, że dużo zależy od charakteru naszej pracy. Jeśli ktoś ma na co dzień pracę siedzącą, to dla niego najlepszym wypoczynkiem może jednak się okazać jakaś aktywna forma turystyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 08-07-2019, 14:59
janosik Mężczyzna janosik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 18
Domyślnie

A co powiedzielibyście na wczasy w puszczy białowieskiej http://ujasiaimalgosi.pl/ - jest na prawdę dzikie i naturalne miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 08-07-2019, 19:10
Witkarrek Mężczyzna Witkarrek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 61
Domyślnie

Widać, że opcji jest całkiem sporo. Jak ktoś mieszka całkiem niedaleko lotniska to już tym bardziej. Co do jest znaleźć loty w dobrych cenach i wybrać się gdzieś za granicę na urlop? Nawet właśnie tak na kilka dni. Obecnie to wszystko jest bardzo proste, wystarczy tylko siąść przed komputerem i troszkę poklikać Ja to staram się dosyć często wylatywać na krótkie wycieczki, jednak ostatnio niestety mam coraz mniej czasu. Może znów do tego wrócę, mam taką nadzieje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 11-07-2019, 11:39
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

W Tatry by się było fajnie wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 11-07-2019, 14:44
kamilka5 kamilka5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 28
Domyślnie

Ja bym najchętniej pojechała gdzieś, gdzie można dużo chodzić albo uprawiać jakieś sporty, bo siedzenie w miejscu zdecydowanie za bardzo mnie nudzi. Planowałam niedługo jechać gdzieś w góry, ale jeszcze nie wiem dokładnie gdzie. Musze poszukać jakiegoś fajnego miejsca, właśnie gdzieś na południu, bo od morza chyba obecnie trochę sobie odpocznę )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 13-07-2019, 12:37
pawel.o Mężczyzna pawel.o is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja za tydzień jadę na weekend do Pragi dzięki super ofercie https://event-tours.pl/ i już nie mogę się doczekać. Zabieramy ze sobą moich znajomych, więc ekipa do zwiedzania tego wspaniałego miejsca jest naprawdę zacna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.