kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-11-2019, 13:21
Eryk733 Mężczyzna Eryk733 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie probiotyk dla kobiet w ciąży

Witam, szukacie jakiegoś dobrego probiotyku dla kobiety w ciąży? Polecam lactinova mama. Na https://hexanova.pl/ginekologia/lactinova-mama/ znajdziecie szczegółowe informacje na temat tego probiotyku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-11-2019, 13:31
miszy miszy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

dzięki za ten wątek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-03-2020, 09:33
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Takiego probiotyku nie stosowałam ale dziecku podaję teraz probiotyk zalecany przez lekarza. Miałam cesarkę więc zaleca się w ten sposób wspierać jego mikrobiom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-05-2020, 15:21
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Pomyślałam sobie, że podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami w tym temacie. Otóż uważam, że przy wyborze właśnie takich produktów jak probiotyk warto zdecydować się na sprawdzony specyfik. W końcu każdy chce mieć pewność, że zadziała on odpowiednio i wspomoże nasz organizm. Ze swojej strony polecam Wam produkty od firmy https://www.lakcid.pl/ Zaglądając do ich oferty znajdziecie wiele propozycji. Sama korzystam z produktów od nich od jakiegoś czasu i uważam, że są to najlepsze probiotyki dostępne obecnie na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-06-2020, 06:59
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

W trakcie ciąży niewątpliwie warto sięgnąć po takie produkty. Przy czym myślę sobie, że skazane będzie stosowanie także masła do ciała , o specjalnym składzie. Dzięki takim kosmetykom bowiem zminimalizujemy ryzyko powstania rozstępów, a jednak spędzają one sen z powiek wielu przyszłym mamom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-06-2020, 21:20
lenonka lenonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 147
Domyślnie

W probiotykach raczej nie ma zbyt dużej różnicy przy tych dla kobiet w ciąży W każdym przypadku warto, by taki probiotyk był naprawdę skuteczny, od siebie mogę polecić to - https://www.mynarum.com/narum-mumio-200mg jest bezpieczny, nawet dla dzieci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-03-2021, 11:33
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

a ja nie brałam czegoś takiego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-03-2021, 12:20
KGrantonowski Mężczyzna KGrantonowski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 1
Domyślnie

Moim zdaniem takie coś powinno się przede wszystkim konsultować z lekarzem ginekologiem, a nie pytać się przypadkowych ludzi w internecie. Trochę pomyślmy...

___
sklep gitarowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-03-2021, 12:52
Draksa1981 Draksa1981 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 74
Domyślnie

W ciąży miałam bardzo duży problem z wyleczeniem infekcji gardła. Nie chciałam brać żadnych antybiotyków, a niedoleczone zapalenie gardła wciąż powracało. Na ból gardła przy przełykaniu pomógł mi lek https://conagardlo.pl/kompendium-wie...y-przelykaniu/, który można kupić w aptece bez recepty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-03-2021, 14:10
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 267
Domyślnie

Ja też raczej nie przypominam sobie takiego probiotyku ale za to teraz biorę proctolact, a on jest zalecany osobom z hemoroidami, a ja właśnie hemoroidów nabawiłam się kiedy byłam w ciąży
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.