kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 01-09-2020, 14:06
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Mi samodzielne wykonywanie manicure oraz pedicure sprawia niesamowitą przyjemność. Dodatkowo zawsze mogę się cieszyć świeżo pomalowanymi paznokciami i nie przejmować się kiedy akurat moja kosmetyczka ma wolny termin Uważam, że to olbrzymi komfort i warto chociaż spróbować swoich sił. Ja akurat stawiam na lakiery klasyczne. Bardzo polecam Wam produkty od Sally Hansen. Ich lakiery są niesamowicie wytrzymałe i proste w aplikacji. Oprócz tego mają też w swojej ofercie świetne akcesoria do paznokci, które warto sobie zakupić. Ja zazwyczaj zaopatruję się w te produkty na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/producers/s...311079465.html - tutaj podrzucam Wam konkretnie namiary na markę Sally Hansen żebyście mogli sobie sprawdzić. Drogeria ezebra ma bardzo duży wybór ich produktów, więc mam pewność, że zawsze znajdę w ich asortymencie to, czego potrzebuje. Polecam też robić tam większe zakupy kosmetyczne, bo w moim odczuciu mają oni po prostu bardzo atrakcyjne ceny w porównaniu do firm konkurencyjnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 04-09-2020, 09:05
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Obecnie marek lakierów do paznokci i rodzajów jest bardzo dużo. To samo kolorów. Na https://mylaq.pl/klasyczne-lakiery-d...-budapest.html dostępne są lakiery klasyczne. Od jakiegoś czasu również ich używam. Jakiej marki jeszcze możecie lakiery polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 10-09-2020, 19:13
magnolia's Avatar
magnolia magnolia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 32
Domyślnie

ja od lat już jestem wierna hybrydom, nie wyobrażam sobie już teraz wrócić do lakierów standardowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 23-09-2020, 20:40
popielewa034 popielewa034 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 9
Domyślnie

Ja również jestem fanką hybryd bo będąc młodą mamą nie mam zbyt wiele czasu na regularne robienie sobie paznokci a jak wiemy hybryda jest w stanie utrzymać się do miesiąca Ja lakiery hybrydowe zamawiam wyłącznie w hurtowni kosmetycznej LaDiosa. Fajna cena, fajna jakość - polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 01-10-2020, 14:04
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

U mnie to zależy. Mam kolekcje klasycznych ale również hybrydy. Wszystko zależy od tego jaki kolor mi się podoba. Na https://mylaq.pl/klasyczne-lakiery-d...barcelona.html są dostępne klasyczne w jesiennych kolorach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 03-10-2020, 10:58
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Pewnie, że tak! Przecież to od Was zależy, w jaki sposób podejdziecie do tego tematu. Nie ma co ukrywać, że korzystając z takich lakierów jak https://alessandro.pl/kategoria/mani...e-bazy-i-topy/ będzie Wam o wiele prościej uzyskać piękne paznokcie. To ważna rzecz, powinniście mieć to ciągle na uwadze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 02-11-2020, 08:47
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Ja nie lubię zbyt krzykliwych kolorów paznokci dlatego kupuję raczej lakiery w stonowanych kolorach. Bardzo fajną serię lakierów ma ProNails https://pronails.sklep.pl/product-ca...olekcja-worth/ . Lakiery z tej kolekcji maja delikatne kolory. Poza tym są bardzo dobrej jakości, świetnie się nakłada, a po utwardzeniu bardzo długo trzymają się na paznokciach bez odpryskiwania czy odbarwiania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 04-11-2020, 12:48
bubka12 bubka12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja przyznaje, że całkowicie zaniechałam malowania paznokci. Teraz skoro i tak siedzę w domu to stawiam na pielęgnację, w kwestii paznokci także. I własnie skoro mowa o paznokciach to używam głównie odżywek - ostatnio SOS z wapniem i kolagenem z Eveline. Gorąco polecam, mega szybko działa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 09-11-2020, 14:08
acorkery's Avatar
acorkery acorkery is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 6
Domyślnie

Ja preferuje tylko lakier hybrydowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 09-11-2020, 14:19
chine chine is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 40
Domyślnie

Dla mnie zwykłe lakiery są nietrwałe. Od dawna robię sobie sama paznokcie żelowe. Polecam Wam, dziewczyny, ale najpierw poczytajcie jak to robić i dowiedzcie się trochę o sprzętach np. do czego służy frezarka do paznokci. Zobaczycie różnice.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.